Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Command Ops: Battles from the Bulge

Kategoria: Strategiczne
Producent: Matrix Games
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 09.08.2010
Rozmiar: 562 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 417

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Command Ops: Battles from the Bulge

XP SP3 / Vista / 7,procesor 2 GHz, RAM: 1 GB (2 GB rekomendowane), karta graf. 64 MB, karta dźwiękowa 16bit, GB HDD, DirectX 9.0c
Opis - Command Ops: Battles from the Bulge
Command Ops: Battles from the Bulge to strategia turowa przeznaczona dla najbardziej zagorzałych miłośników tego typu rozgrywek. Nie mamy tu żadnej powalającej grafiki ani też niesamowitej ścieżki dźwiękowej, a bardziej jest to gra planszowa przeniesiona do komputera. Nie ma pełnej wersji Command Ops: Battles from the Bulge za darmo, jednak na naszych stronach znajduje się jej wersja demo.

Jakie są główne cechy rozgrywki? Przede wszystkim zacznijmy do tego, że osadzona jest w 1944 roku, a więc schyłkowym i bardzo gorącym okresie II Wojny Światowej. Mamy tu dwadzieścia siedem scenariuszy, w których musimy wykonać postawione cele. Twórcy gry chwalą się, że udało im się stworzyć najlepszą SI w historii tego typu gier. Czy mają rację? Pobierz Command Ops: Battles from the Bulge i przekonaj się samemu. Nie kosztuje to ani grosza.

Nie ma wydania Command Ops: Battles from the Bulge po polsku. Do zabawy przyda się więc znajomość angielskiego. Jeśli ten język sprawia komuś kłopoty, można sprawdzić, czy w sieci nie ukazało się jakieś fanowskie spolszczenie gry. Oprócz samej zabawy możemy także projektować własne pola bitew – gra zawiera edytor oraz niezbędne do tworzenia scenariuszy narzędzia.

Demo Command Ops: Battles from the Bulge pozwoli na przetestowanie tego tytułu. Cena pełnej wersji gry zaczyna się od 64 Euro, więc nie jest to bynajmniej tania produkcja. Jednak każdy prawdziwy strateg z pewnością stwierdzi, że warto wydać na ten tytuł pieniądze. Tym bardziej, że można spędzić przy nim SETKI godzin.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Command Ops: Battles from the Bulge