Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Command & Conquer: Red Alert 3

Kategoria: Strategiczne
Producent: EA Games
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 02.07.2009
Rozmiar: 1.8 GB
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 3200

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Command & Conquer: Red Alert 3

­­
  • Procesor: Pentium 4 2.2 GHz
  • Pamięć: 1 GB RAM
  • Karta graficzna: 256 MB (GeForce 6800 lub lepsza)
  • Przestrzeń dyskowa: 6 GB HDD
Opis - Command & Conquer: Red Alert 3

Command & Conquer: Red Alert to seria gier strategicznych, od lat ciesząca się uznaniem graczy na całym świecie. Na premierę trzeciej odsłony tego cyklu musieliśmy czekać aż siedem lat. Nic więc dziwnego, że wyczekiwały tego tytułu z utęsknieniem rzesze wirtualnych strategów a oczekiwania wobec tej części były naprawdę duże.

Command & Conquer: Red Alert 3 pokazuje nam alternatywną wersję dziejów. Tutaj przywódcy ZSRR zdecydowali się na cofnięcie swych oddziałów w czasie aby w niedalekiej przeszłości, gdy siły między ZSRR a USA były wyrównane, opanować świat i w ten sposób zmienić rzeczywistość. Zamiast dogorywającego Związku Radzieckiego, otrzymaliby rozwijające się imperium, sięgające każdego zakątka kuli ziemskiej.

Niestety, manipulacje z czasem są dość ryzykowne, te przeprowadzone tutaj, cisnęły oddziały na inny tor ziemskiej historii, gdzie Zimna Wojna toczy się nie pomiędzy dwoma, ale trzema stronami: Związkiem Radzieckim, Stanami Zjednoczonymi oraz Imperium Wschodzącego Słońca czyli Japończykami. Red Alert 3 oferuje nam trzy dość duże kampanie. W każdej z nich, mamy okazję poznać losy innej strony konfliktu. Jako, że poznajemy alternatywną wersję historii, może my się spodziewać ujrzenia dość nietypowych jednostek, jak na przykład niedźwiedzi bojowych, pływających twierdz czy też czołgów mogących zmieniać swe kształty i właściwości. Mamy również dostęp do nieznanych w naszym świecie technologii, na przykład możliwości zamrażania jednostek przeciwnika czy też pokrywanie własnych oddziałów siatkami maskującymi, tak doskonale, że nawet mimo ruchu wydają się niewidzialne.

Oprawa audiowizualna Command & Conquer: Red Alert 3 stoi na wysokim poziomie. W dodatku, dzięki trybowi swobodnej kamery, możemy podziwiać z bliska wszelkie detale. Jeżeli lubisz strategie czasu rzeczywistego, ta gra z pewnością Cię nie zawiedzie. Oferuje wszystko to czego oczekujesz, dodając do tego szczyptę nowości, które doskonale się sprawdzają w tym tytule.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Command & Conquer: Red Alert 3

dodał: ~dwdwdw , 02.02.2011

fajna gra ale szkoda , że mam problemy z zainstalowaniem.

dodał: ~Sovietonista , 12.12.2010

Najlepszy RTS w histori C&C. Soviet Rules !

dodał: ~coMAN CONQER 3 RED ALERT 3 , 16.08.2009

wajne to jest