Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Command & Conquer: Red Alert

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Strategiczne
Producent: Westwood Studios
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 27.08.2009
System operacyjny: Windows

Brak

Wymagania sprzętowe - Command & Conquer: Red Alert

  • Pentium 166 MHz
  • 32 MB RAM
Opis - Command & Conquer: Red Alert

Command & Conquer: Red Alert to jedna z najlepszych gier RTS w historii, która ukazała się w 1996 roku i szybko zdobyła uznanie graczy na całym świecie, odznaczając się przede wszystkim oryginalną fabułą oraz przemyślanym interfejsem.

Fabuła w Red Alert przedstawia alternatywny obraz historii, w której prawda miesza się z fikcją. Gra rozpoczyna się krótkim wstępem, z którego dowiadujemy się, że Albertowi Einsteinowi udało się skonstruować wehikuł czasu, który został użyty do cofnięcia się w przeszłość i zabicia Adolfa Hitlera, w celu uniknięcia wojny. Okazuje się jednak, że nawet tak radykalny krok, nie wystarczy by zapobiec konfliktowi zbrojnemu. Do ofensywy na Europę rusza bowiem Stalin, który planuje stworzyć gigantyczne imperium.

W grze dostępne są dwie główne nacje, Związek Radziecki, pragnący podbić cały kontynent oraz Alianci, którzy chcą stawić wrogowi opór. Rozgrywka w Command & Conquer: Red Alert, to tak naprawdę esencja tego co znamy z gier strategicznych. Mamy więc do czynienia z budowaniem bazy, szkoleniem jednostek a także wykorzystywaniem technologii, które mogą  się okazać pomocne w walce. Oprócz kampanii dla pojedynczego gracza, możliwa jest też gra w trybie multiplayer. Należy zauważyć, że w momencie premiery, Red Alert był jedną z nielicznych gier komputerowych, która oferowała możliwość konfrontacji przez sieć z innymi graczami.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Command & Conquer: Red Alert

dodał: ~kolo , 14.10.2014

Super

dodał: ~ko , 21.11.2013

ok\\n

dodał: ~gg , 05.02.2010

Twój komentarz