Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Command & Conquer: Generals - Zero Hour

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Strategiczne
Producent: EA Games
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 01.09.2009
System operacyjny: Windows

Brak

Wymagania sprzętowe - Command & Conquer: Generals - Zero Hour

  • Pentium 4 1.8 GHz
  • 256 MB RAM
  • Karta graficzna 32 MB (GeForce 3 lub lepsza)
Opis - Command & Conquer: Generals - Zero Hour

Zero Hour to oficjalny dodatek, do gry strategicznej Command & Conquer: Generals, wydanej w 2003 roku. Aby móc w niego zagrać, trzeba mieć wersję podstawową wersję gry.

Rozgrywka jak na gry RTS przystało, polega na budowaniu infrastruktury wojennej a następnie walce z przeciwnikami. W Zero Hour, podobnie jak w wersji podstawowej, można rozegrać 3 kampanie, składające się z 5 różnych i rozbudowanych misji. Ponownie możemy stanąć po stronie USA, Chin lub niebezpiecznej organizacji terrorystycznej GLA. Nowe misje, to nie jedyne zmiany, które wprowadza Command and Conquer: Generals Zero Hour. Poprawie uległa również oprawa graficzna, dzięki czemu jednostki, oraz efekty towarzyszące wybuchom prezentują się lepiej.

W tym dodatku, zdecydowano się na wprowadzenie bardzo ciekawego trybu, zwanego „Generals Challenge”, w którym gracz ma możliwość wcielenia się w jednego z 9 generałów i walki przeciwko pozostałej ósemce. Każdy z generałów, których jest w sumie po trzech z każdej „nacji”, ma charakterystyczne tylko dla siebie umiejętności i oddziały. W grze dostępna jest spora liczba map, na których możemy rozgrywać potyczki. W Command and Conquer: Generals Zero Hour powrócono do tego, co było mocną stroną serii a o czym zapomniano w C&C Generals, czyli do wstawek filmowych. Oczywiście wraz z tym dodatkiem, zyskujemy także nowe jednostki, dzięki czemu zyskujemy nowe możliwości taktyczne.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Command & Conquer: Generals - Zero Hour

dodał: ~daniel , 30.04.2010

znasie jakoms strone do pobrania starcraft 2\n

dodał: ~3PLAY , 17.01.2010

Siema jak chcecie grac za darmo przez internet sprawdze program GAMERANGER bez problemu obsługuje Generals i ZH cos w stylu game spy arcade albo All Seeying Eye

dodał: Artur789 , 11.01.2010

jak to pobrac ?

dodał: ~qwfffffffff , 15.10.2009

qffffffffffffffffff3rt3t

dodał: ~usa , 15.10.2009

gre sie gra siegre