Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Command & Conquer: Generals

Kategoria: Strategiczne
Producent: EA Games
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 21.04.2009
Rozmiar: 405 MB
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 2337

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Command & Conquer: Generals

  • Pentium 4 1.8 GHz
  •  256 MB RAM
  •  32 MB akcelerator 3D (GeForce 3 lub lepszy)
  •  1.8 GB HDD
Opis - Command & Conquer: Generals

Serię Command & Conquer zna chyba każdy gracz. Ten cykl gier, na stałe wpisał się w historię gatunku RTS.

W kolejnej odsłonie noszącej podtytuł Generals, akcja zaczyna się w 2022 roku, kiedy to GLA zaczyna atakować Chiny i zdobywa kolejne tereny. Rząd tego państwa nie zamierza jednak bezczynnie patrzeć na poczynania terrorystów i rusza do kontrofensywy mającej na celu całkowite zniszczenie zagrożenia. GLA chce również zaatakować Stany Zjednoczone, swymi pociskami dalekiego zasięgu. Satelita USA zestrzeliwuje jednak wszystkie rakiety z głowicami chemicznymi, ale chemikalia i tak przedostają się do atmosfery, doprowadzając do skażenia dość znacznego obszaru. Stany Zjednoczone decydują się na podjęcie radykalnych kroków i wypowiadają otwartą wojnę terrorystom.

Od tego co dalej zrobimy, zależą więc losy świata, gdyż globalny konflikt zbrojny jest już naprawdę blisko. Command & Conquer: Generals oferuje nam wybór, czy stanąć do walki po stronie GLA, Chin czy USA. Różnice pomiędzy państwami są znaczne. Zależnie od wybranej strony konfliktu, powinniśmy stosować inną taktykę. GLA nie potrzebuje energii elektrycznej, ale na początku wolno się rozwija. Wybór USA daje duże możliwości, ich jednostki są wprawdzie drogie ale za to zabójczo skuteczne. Ostatnia frakcja czyli Chiny, oferuje duże zróżnicowanie oddziałów, które posiadają dodatkowy bonus, wynikający z działania w grupie. Grafika Command & Conquer: Generals jest w tej chwili najsłabszym elementem tej gry. Zarówno nasze jednostki, budynki jak i same plansze, na których walczymy wyglądają bardzo przeciętnie.

Reasumując, nowy Command & Conquer to gra, której spróbować może każdy, aczkolwiek nie wszystkim się spodoba. Jednych wciągnie na długie godziny a innych zniechęci natychmiast. Jednak nie dowiesz się, dopóki nie zagrasz i sam nie wyrobisz sobie opinii na temat tej gry.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Command & Conquer: Generals