Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Command & Conquer 5

[ZAPOWIEDŹ]
Kategoria: Strategiczne
Producent: Victory Games
Data dodania: 06.06.2011
System operacyjny: Windows Vista, 7

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.
Opis - Command & Conquer 5

Command & Conquer 5 to kolejna już część jednej z najpopularniejszych gier strategicznych w historii, która po kilku niezbyt udanych próbach ma powrócić do korzeni i odzyskać uznanie w oczach graczy. Czy to się uda? Tego na razie nie wiemy. Zresztą póki co ciężko znaleźć jakiekolwiek informacje o samej grze, oprócz takiej, że w ogóle powstaje.

Electronic Arts ogłosiło na specjalnej konferencji stworzenie nawet nowego studia Victory Games, które ma zająć się kolejną odsłoną serii. Jak na razie nie wiadomo czy następna część gry będzie osadzona w uniwersum Tiberian, Red Alert czy Generals. Według wstępnych informacji pewna jest wersja gry na PCty, co do edycji konsolowej jeszcze nic nie wiadomo. Póki co nowe studio postanowiło zasięgnąć opinii fanów serii co do dalszych jej losów i być może po zebraniu wszystkich sugestii dowiemy się czegoś więcej o samym projekcie. Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Command & Conquer 5