Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Command & Conquer 4: Tiberian Twilight

Kategoria: Strategiczne
Producent: EA Games
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 01.03.2010
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 3310

Brak

Wymagania sprzętowe - Command & Conquer 4: Tiberian Twilight

Core 2 Duo 2GHz, 1GB RAM, karta graficzna 256MB (GeForce 6800 lub lepsza), 10GB miejsca na HDD.
Opis - Command & Conquer 4: Tiberian Twilight

Command & Conquer 4: Tiberian Twilight to najnowsza część kultowej serii strategii RTS z serii C&C. Gra miała swoją premierę światową premierę. Natomiast  Command & Conquer 4 po polsku ukazał się jako Command & Conquer 4: Tyberyjski Zmierzch. Za dystrybucję odpowiedzialne jest Electronic Arts Polska, a Command & Conquer 4 pl ma zostało wydane już 19 marca 2010.

Pierwsza gra z serii CnC ukazała się w 1995 r., co fani RTSów pod DOSa pamiętają bardzo dobrze. Przenoszone na kilku dyskietkach 3,5” gry C&C i Dune stanowiły wówczas prawdziwy skarb. Do dziś pierwsze C&C jest jedną z najlepiej ocenianych gier w serii. Dużą popularnością cieszyły się też Tiberian Sun, Tiberium Wars, a przede wszystkim kultowy Red Alert prezentujący alternatywne wersje przebiegu II Wojny Światowej. Jednak pierwotny zamysł Command & Conquer dotyczył innych wydarzeń. Podobnie jak w ukazującym się właśnie C&C 4, toczyły się tam wojny o surowiec zwany Tyberium (Tiberium), w nazwie którego dźwięczały odległe brzmienia rzymskiej rzeki Tybr (łac. Tiberis). W stworzonej przez Westwood Studios wyjątkowo dynamicznej jak na ówczesne standardy strategii czasu rzeczywistego dwie organizacje, Global Defense Initiative (GDI) i Bractwo Nod (Brotherhood of Nod) próbowały wygrać wyścig zbrojeń i przejąć kontrolę nad złożami cennego promieniującego minerału. Twórcy gry inspirowali się tu wyraźnie grą i powieścią Diuna, w której na planecie Arrakis najważniejsze rody wszechświata próbowały przejąć kontrolę nad cenną „przyprawą”. W Command & Conquer 4 na PC fabuła ma również krążyć wokół tajemniczego minerału. Nieprawdziwe oczywiście są pogłoski o wersjach konsolowych gry – nie ukaże się ani Command & Conquer 4 na Xbox 360, ani Command & Conquer 4 PS3, co rozumie się samo przez się ze względu na charakter rozgrywki.

W Command and Conquer 4 wracamy do świata Tyberium i wydarzeń znanych z Tiberium Wars. Tajemniczy minerał sprawia, że planeta jałowieje (jak przedstawia to niejeden zapowiadający Command & Conquer 4 screen), a ludzkość zmierza ku ostatecznemu upadkowi. Zobacz zapowiadający Command & Conquer 4 trailer, by poznać historię zawartą w najnowszym tytule. Widzimy w nim dopracowaną na nowo grafikę, nieznane wcześniej jednostki obu stron i ciekawe sposoby ich przemieszczania, a także dobrze już osadzone w klimacie C&C dawne pojazdy. Aby przyjrzeć się bliżej strukturom i pojazdom występującym w Command & Conquer 4, pobierz screeny z naszej galerii.

Tradycyjnie będziemy mieć w trybie dla pojedynczego gracza dwie niezależne kampanie – GDI i Nodu. Ponadto oczywiście uwzględniono w Command & Conquer 4 tryb multiplayer, dzięki któremu w rozgrywce sieciowej będzie mogło wziąć udział do 10 graczy.

Co prawda nie ukazało się Command & Conquer 4 demo, ale już możesz wejść na commandandconquer.com, gdzie oprócz zapowiedzi Command & Conquer 4 jest dział download – obejrzyj więc jednocześnie materiały zapowiadające Command & Conquer 4 i za free pobierz poprzednie części gry. Na stronie prezentującej Command & Conquer 4 za darmo możesz ściągnąć takie tytuły, jak Tiberiun Sun + Firestorm, Tiberian Dawn, czy Red Alert. Zobacz zapowiedź Command & Conquer 4 online już teraz.

Ponadto na naszej stronie prezentujemy film Command & Conquer 4 gameplay, dzięki któremu możesz wczuć się w klimat najnowszej części gry. Również screeny z Command & Conquer 4 są do pobrania z galerii powyżej.

Command & Conquer 4 spolszczenie pojawiło się w sieci niedługo po premierze. Szukając materiałów do gry pamiętaj o poprawnym wpisaniu jej nazwy, która bywa mylona z comand & conquer, command & concuer, czy command & conquar.

Pamiętaj też po zakupie gry, żeby zawsze sprawdzać, czy masz aktualny, poprawiający Command & Conquer 4 patch.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Command & Conquer 4: Tiberian Twilight