Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Command and Conquer 3: Tiberium Wars

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Strategiczne
Producent: Electronic Arts
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 29.12.2008
System operacyjny: Windows XP, Vista

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Command and Conquer 3: Tiberium Wars

  • Procesor: min. 2 Ghz
  • Pamięć RAM: 512 Mb dla Windows XP; 1 Gb dla Windows Vista
  • Karta graficzna min. 128 Mb, kompatybilna z DirectX 9.0c
  • Miejsce na dysku twardym: 6 Gb
Opis - Command and Conquer 3: Tiberium Wars
Command and Conquer to cykl gier strategicznych toczących się w czasie rzeczywistym (rts - real time strategy). Najnowsza cześć C&C 3 - Wojny o Tyberium powraca do klasycznego dla serii schematu, gdzie osia fabuły jest walka miedzy terrorystami z organizacji NOD a siłami Global Defence Initiative - DGI. Przedmiotem konfliktu jest zaś pierwiastek tyberium który pojawił się na ziemi wraz z ogromną katastrofą meteorytu. Bardzo wiele wskazuje, iż stoi za tym wroga rasa obcych zwanych Scrinami, którzy planują zajęcie naszej planety. Sam pierwiastek ma niszczycielski wpływ na ekosystem Ziemi co prowadzi do dalszej destabilizacji sytuacji naszej planety. Akcja C&C 3 - Wojny o Tyberium toczy się w 2047 roku kiedy to siły NOD przypuszczają ostateczny szturm na obronę GDI, dzieję się to około 16 lat po zakończeniu akcji poprzedniej części gry C&C Tiberium Sun i dodatku Firestorm.
Rozgrywka w C&C 3 - Wojny o Tyberium składa się z trzech klasycznych dla gier rts elementów: rozbudowy zaplecza - bazy - gdzie budujemy i usprawniamy nasze jednostki, zbierania surowca - w tym przypadku jest to pierwiastek tyberium oraz walki z oddziałami przeciwnika. Budowa kolejnych struktur odbywa się w specjalnym budynku - odpowiednim dla każdej ze stron konfliktu, gracz wybiera jedynie lokalizacje na mapie gdzie wybrany, gotowy budynek zostanie umieszczony. Jednostki wojskowe każdej z trzech dostępnych, grywalnych frakcji (NOD, GDI i Scrinowie) są sobie wzajemnie odpowiadające, każda z nich ma swoje słabe i moce strony i jest skuteczna przeciwko konkretnemu typowi wrogich oddziałów - konfrontacja przypomina wiec nieco zasady gry kamień - nożyczki - papier.
Każda z ras posiada swoja charakterystykę, która z której wypływa ogólna koncepcja i taktyka działań, tak wiec GDI nastawione jest na defensywę, NOD na walkę partyzancka, a Scrinowie na zmasowane i szybkie ataki tanich jednostek.
W trybie single player przed graczem staje 38 misji podzielonych na 3 kampanie przypisane do poszczególnych frakcji, gra Scrinami jest możliwa dopiero po ukończeniu kampanii NOD i GDI. Wraz z postępem każdej z kampanii gracz uzyskuje dodatkowe informacje o podłożu, historii i tajemnicach konfliktu, a także o biorących w nim udział frakcjach.
C&C 3 - Wojny o Tyberium to także tryb multiplayer dostępny zarówno przez siec LAN jak i Internet.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Command and Conquer 3: Tiberium Wars