Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Combat Mission Shock Force - Marines

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Strategiczne
Producent: Battlefront.com
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 17.09.2009
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista, NT, 7

Brak

Wymagania sprzętowe - Combat Mission Shock Force - Marines

  • Procesor Pentium 4 3.2 GHz,
  • 1 GB RAM,
  • karta grafiki 256 MB (GeForce 6800 lub lepsza),
  • Windows XP/Vista
Opis - Combat Mission Shock Force - Marines
Combat Mission Shock Force Marines to pierwszy z dodatków do Combat Mission Shock Force, czyli znanej serii przeniesionej we współczesne realia. Niestety, nie jest to dodatek typu stand-alone, a do jego używania musisz posiadać podstawkę. Dlatego też nie ma żadnej wersji demo Combat Mission Shock Force – Marines do pobrania. A ponieważ download Combat Mission Shock Force – Marines w grywalnej wersji nie jest możliwy, pokrótce opiszemy Ci, czego możesz spodziewać się po tym dodatku.
Nie zmieniła się sama mechanika gry – to gra strategiczna w czasie rzeczywistym z możliwością zatrzymania akcji w każdej chwili i wydania rozkazów podległym jednostkom. Nowości to oczywiście jednostki pojawiające się na polu walki – są tu między innymi syryjska obrona p-lot oraz tytułowi Marines. Prócz tego dostajemy także nowe bronie i pojazdy, jak choćby czołgi T90-SA. Nie zabraknie też dodanych wraz z Combat Mission Shock Force – Marines scenariuszy. Jeśli wiec lubisz serię, Combat Mission Shock Force – Marines jest dla Ciebie rzeczą niezbędną. Jako że nie istnieją kody Combat Mission 3: Marines, musisz wykazać się zdolnościami dowódczymi, aby ukończyć kampanię w glorii zwycięzcy.
W naszym kraju nie wydano dodatku Combat Mission Shock Force – Marines po polsku, tak więc po zakupie pełnej wersji gry będzie Ci potrzebne spolszczenie Combat Mission Shock Force – Marines. Tą polonizację znajdziesz na fanowskich stronach Combat Mission Shock Force – Marines za darmo. Dzięki niemu zmienisz oryginalny produkt w Combat Mission Shock Force – Marines pl. Dodatkowo, oprócz scenariuszy w dodatku możesz ściągać z sieci mapy przygotowane na edytorach gry, dlatego też jeśli masz ten tytuł i doszedłeś do końca, ściągnij mapy Combat Mission Shock Force – Marines, aby przedłużyć zabawę.
Niestety, dodatek Combat Mission Shock Force – Marines nie jest za darmo. Aby poszerzyć podstawową wersję gry, musisz wydać nieco pieniędzy z własnej kieszeni. Jeśli wahasz się jeszcze, czy to zrobić, obejrzyj oficjalny trailer Combat Mission Shock Force – Marines, który dostępny jest na stronach wydawcy. My zaś ze swej strony mamy dla posiadaczy pełnej wersji gry patch Combat Mission Shock Force – Marines, który jest po prostu niezbędny do zoptymalizowanej zabawy. Oczywiście patch Combat Mission Shock Force – Marines jest free. Jeśli wiec posiadasz pełen tytuł – pobierz łatkę Combat Mission 3: Afrika Korps i zainstaluj ją.
Na koniec wypada dodać jeszcze, że ta gra będzie działać bez problemów na najnowszych systemach operacyjnych, możesz wiec grać w Combat Mission 3: Afrika Korps mając Windows 7, Vista czy XP.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Combat Mission Shock Force - Marines