Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Combat Mission: Shock Force - British Forces

Kategoria: Strategiczne
Producent: Battlefront.com
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 16.09.2009
Rozmiar: 463.25 MB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista, NT, 7
Liczba pobrań: 394

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Combat Mission: Shock Force - British Forces

  • Pentium 4 2 GHz,
  • 512 MB RAM,
  • karta grafiki 128 MB (GeForce 4 Ti4200 lub lepsza),
  • 1 GB HDD,
  • Windows XP
Opis - Combat Mission: Shock Force - British Forces
Combat Mission: Shock Force to strategia czasu rzeczywistego, która cieszy się dość dużym uznaniem wśród graczy na całym świecie. British Force to drugi do niej dodatek (po Marines), który wnosi do zabawy nowe jednostki, broń, scenariusze i misje. Jeśli chcesz przekonać się o tym samemu nie wydając żadnych pieniędzy, mamy dla Ciebie demo Combat Mission: Shock Force - British Forces do pobrania.

Oczywiście wersja demonstracyjna pokaże Ci tylko wybrane fragmenty pełnej, jednak pozwoli zarazem na pełne docenienie pojawiających się w serii nowości. Otrzymujemy tu między innymi karabiny, bronie snajperskie, granaty, a także pojazdy i wsparcie lotnicze. Download Combat Mission: Shock Force - British Forces w wersji demo pozwoli Ci docenić dbałość o szczegóły ze strony twórców dodatku – wszystko oddane jest tu zgodnie z rzeczywistością. Wyposażenie, które widzisz na ekranie, jest naprawdę używane we współczesnych czasach przez armię brytyjską.

Pobierz Combat Mission: Shock Force - British Forces, aby spróbować sił w udostępnionych misjach. Pełna wersja gry zawiera tryb kampanii, trzymasz także edytor pozwalający na tworzenie własnych scenariuszy i dzielenie się z nimi z innymi graczami poprzez sieć. Jeśli posiadasz już ten dodatek, ściągnij scenariusze Combat Mission: Shock Force - British Forces i ciesz się następnymi godzinami na polu walki.

Ta świetna gra strategiczna doczekała się edycji polskiej. Niestety, dodatek Combat Mission: Shock Force - British Forces nie wyszedł po polsku. Miejmy jednak nadzieje, że wydawca podstawki – Cenega – zdecyduje się na publikację Combat Mission: Shock Force - British Forces pl, dzięki czemu po zakupie pełnej wersji gry nie będzie nam potrzebne żadne spolszczenie Combat Mission: Shock Force - British Forces.

Jako że jest to nowy tytuł, nie ukazały się jeszcze kody Combat Mission: Shock Force - British Forces, nie istnieje również żaden patch Combat Mission: Shock Force - British Forces. Jeśli jednak tylko pojawią się, znajdziesz je na naszych stronach. Oczywiście dodatki do Combat Mission: Shock Force - British Forces będą za free. Gra powinna chodzić płynnie na najnowszych systemach operacyjnych, dlatego też mżesz cieszyć się Combat Mission: Shock Force - British Forces mając Windows 7 czy Vista.

Jeśli zaś chcesz zobaczyć grę przed zakupem, a nawet ściągnięciem dema, znajdziesz w sieci oficjalny trailer Combat Mission: Shock Force - British Forces. Oczywiście filmik z Combat Mission: Shock Force - British Forces jest za darmo do obejrzenia.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Combat Mission: Shock Force - British Forces