Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Combat Mission: Shock Force

Kategoria: Strategiczne
Producent: Battlefront.com
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 16.09.2009
Rozmiar: 360.62 MB
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 370

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Combat Mission: Shock Force

Pentium 4 2GHz, 512MB RAM, karta graficzna 128MB (GeForce 4 Ti4200 lub lepsza), 1GB miejsca na HDD, Windows XP
Opis - Combat Mission: Shock Force

Combat Mission: Shock Force pl to gra strategiczna firmy Battlefront.com wydana w 2007 r. (Combat Mission: Shock Force po polsku wypuściła znana firma Cenega), kontynuująca serię trójwymiarowych strategii odtwarzających realia II Wojny Światowej. Akcja Shock Force rozgrywa się natomiast we współczesnej Syrii (screeny prezentujące scenerię z Combat Mission: Shock Force do pobrania z naszej galerii). Tradycyjnie operujemy w ramach systemu WEGO, który łączy w sobie cechy strategii czasu rzeczywistego (RTS) z turówką przez wymuszone pauzy w czasie walk. Również w tej części poza trybem singleplayer mamy też możliwość zmierzenia się z innymi graczami w sieci lokalnej i w Internecie.

Wypróbuj już teraz tryb multiplayer w Combat Mission: Shock Force i pobierz poprzez poniższy link wersję demonstracyjną gry – wypuszczone przez wydawcę  Combat Mission: Shock Force free demo 1.1 pozwala też na wybór trzech scenariuszy singleplayer. W jednym z nich dowodzimy siłami zbrojnymi Stanów Zjednoczonych, w pozostałych dwóch dano nam możliwość wyboru strony konfliktu. Kliknij więc na link Combat Mission: Shock Force download poniżej i spróbuj swoich sił w rozgrywce taktycznej.  Demo Combat Mission: Shock Force prezentuje również trailer zamieszczony m.in. w serwisie youtube.

W Shock Force zadbano o szczegóły zarówno w samej rozgrywce (łącznie z oddaniem wszystkiego w skali 1:1, wliczając w to poszczególnych żołnierzy), jak i w oprawie graficznej, która realistycznie ukazuje wszechobecny w bliskowschodnich walkach dym i kurz, a także oddaje dokładnie takie detale jak oświetlenie, czy animacja postaci. Bardzo ciekawą zmianą jest też tzw. relatywne postrzeganie (relative spotting), które sprawia, że widzimy tyle, ile są w stanie dostrzec na polu walki nasze jednostki, gdy już je zaznaczymy. W związku z tym nieustannie krążą między dowództwem a strefą walki komunikaty ostrzegawcze, informacje przekazują też sami żołnierze wszelkimi dostępnymi metodami wśród ogólnej wrzawy wojennej, więc również krzykiem, czy też machając rękami. W Combat Mission: Shock Force kody i cheaty raczej nie będą Ci pomocne, jeśli więc znudziła Cię długa kampania w trybie singleplayer, możesz zawsze wybrać opcję szybkich, krótszych „pojedynków”.

Przygotowane przez polskiego dystrybutora, tłumaczące całość Combat Mission: Shock Force spolszczenie jest na ogół poprawne i oddaje klimat syryjskiej części Combat Mission. Jeśli masz już ochotę zagrać w Combat Mission: Shock Force ściągnij demo gry i przejdź trzy dostępne w nim scenariusze. W wersji demonstracyjnej 1.1 Combat Mission: Shock Force za darmo możesz też wypróbować rozgrywkę w trybie sieciowym. Niestety nie wiadomo jeszcze, jak będzie się zachowywać Combat Mission: Shock Force na windows 7. Dotychczas ukazał się natomiast poprawiający rozmaite bugi w grze Combat Mission: Shock Force patch 1.20 do wersji amerykańskiej i patch 1.11 do polskiej wersji gry.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Combat Mission: Shock Force