Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Combat Mission: Beyond Overlord

Kategoria: Strategiczne
Producent: Battlefront.com
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 16.09.2009
Rozmiar: 32,26 MB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista, NT, 7
Liczba pobrań: 376

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Combat Mission: Beyond Overlord

  • Pentium II 233 MHz,
  • 32 MB RAM,
  • HDD 100 MB,
  • akcelerator 3D
Opis - Combat Mission: Beyond Overlord
Gra strategiczna Combat Mission: Beyond Overlord została wydana parę ładnych lat temu, jednak pomimo upływu czasu jej grywalność ani trochę nie zmalała. Tytuł ten polecamy szczególnie tym wirtualnym strategom, którzy upodobali sobie okres drugiej wojny światowej. Właśnie dla nich mamy demo Combat Mission: Beyond Overlord do pobrania za darmo! Akcja gry zaczyna się w Normandii w 1944 roku i trwa do zakończenia II wojny światowej.
Download Combat Mission: Beyond Overlord w wersji demonstracyjnej jest całkowicie darmowy, a pozwala na zapoznanie się z mechniką gry oraz gameplayem. Zapewne zauważysz od razu bardzo mocny nacisk położony na realistyczne odwzorowanie realiów tamtej epoki – poczynając od terenu po jednostki i ich wyposażenie. Pobierz Combat Mission: Beyond Overlord w wersji demo, aby sprawdzić to samemu! Oczywiście nie spotkasz tu tylu trakcji, co w pełnej wersji gry, jednak to, co oferuje demo Combat Mission: Beyond Overlord do pobrania, w zupełności starczy do dobrej zabawy przez krótki, aczkolwiek intensywny czas. Dodatkowo pełna wersja posiada edytor scenariuszy i map, dzięki czemu możesz sam stworzyć grę swoich marzeń.
Co zwraca uwagę w tym tytule – i w ogóle całej serii Combat Mission – to fakt, że możesz przełączać w każdej chwili widok z 3D na 2D. Niezależnie więc, czy preferujesz obserwację wydarzeń z pozycji bezpośredniej, czy też mapę strategiczną, możesz grać, jak chcesz! Ściągnij Combat Mission: Beyond Overlord demo, aby przekonać sie o tyms amemu!
Wydano Combat Mission: Beyond Overlord po polsku, dlatego tez po zakupie pełnej wersji gry nie będzie Ci potrzebne żadne spolszczenie Combat Mission: Beyond Overlord. Ostrzegamy jednak, że demo nie powstało na bazie wersji Combat Mission: Beyond Overlord pl, więc przyda Ci się znajomość angielskiego do zabawy. Jeśli masz już pełną wersję, potrzebny Ci będzie patch Combat Mission: Beyond Overlord, który mamy na swoich stronach. Oczywiście łatka Combat Mission: Beyond Overlord jest za free do pobrania. Niestety, nie istnieją żadne ułatwiające zabawę kody Combat Mission: Beyond Overlord, dlatego też nie możemy Ci ich zaoferować.
A jeśli wciąż nie jesteś pewien, czy warto pobrać demo, możesz obejrzeć na stronie wydawcy niejeden trailer Combat Mission: Beyond Overlord. Gra powinna chodzić płynnie na najnowszych systemach operacyjnych, dlatego też możesz cieszyć się Combat Mission: Beyond Overlord, mając Windows 7 czy Vista.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Combat Mission: Beyond Overlord