Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Combat Mission: Battle for Normandy

Kategoria: Strategiczne
Producent: Battlefront
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 27.05.2011
Rozmiar: 622 Mb
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 1294

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.
Opis - Combat Mission: Battle for Normandy
Czas akcji gry to dokładnie trzy miesiące, zaczynając od dnia lądowania wojsk sprzymierzonych we Francji w czerwcu 1944 roku. Jak obiecują sami twórcy, gra ma być realistycznym odwzorowaniem faktycznego stanu rzeczy, jaki miał miejsce podczas tej operacji toteż fani taktycznych, historycznych gier znajdą tu całą masę perełek dla siebie.

To właśnie realizm rozgrywki stanowi przysłowiowe oczko w głowie producentów i nic nie zmieniło się podczas produkcji tego tytułu. Dynamiczne oświetlenie, efekty pogodowe oraz system destrukcji terenu czy jednostek to tylko wisienka na dużym torcie wirtualnego realizmu, jaki zaserwuje nam Combat Mission: Battle for Normandy.

Kierować będziemy oczywiście jednostkami, których parametry będą takie same, jak realne jednostki, na których się wzorują. Co ciekawe każdy żołnierz jest traktowany tutaj jako oddzielna postać, toteż możliwości strategicznych jest co niemiara.

W grze zaimplementowano nową, lepszą i o wiele ładniejszą grafikę oraz zbudowany od zera system sztucznej inteligencji, przez co bitwy sprawiają wrażenie naprawdę trudnych, a jeśli gra z komputerowym przeciwnikiem komuś nie wystarczy to producenci stworzyli również tryb multiplayer. 


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Combat Mission: Battle for Normandy