Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Combat Mission Barbarossa to Berlin

Kategoria: Strategiczne
Producent: Battlefront.com
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 16.09.2009
Rozmiar: 64.63 MB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista, NT, 7
Liczba pobrań: 883

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Combat Mission Barbarossa to Berlin

  • Pentium III 600MHz,
  • 256MB RAM,
  • akcelerator 3D
Opis - Combat Mission Barbarossa to Berlin
Gra strategiczna Combat Mission Barbarossa to Berlin ukazała się 2002 roku i z miejsca zyskała sobie sympatię wszystkich wirtualnych strategów. Dlaczego? Między innymi dlatego, że w grze dano graczowi swobodę w obserwacji pola walki – może być to pełne 3D lub też widok z lotu ptaka, przypominający mapę strategiczną. Możesz zresztą przekonać się o tym samemu, gdyż mamy dla Ciebie wersję demo Combat Mission Barbarossa to Berlin do pobrania.
Download Combat Mission Barbarossa to Berlin jest oczywiście darmowy, a pozwoli Ci poczuć klimat całej rozgrywki. Przenosimy się tu w czasie do epoki II wojny światowej, a konkretnie do dnia, który zapoczątkował operację Barbarossa – czyli atak III Rzeszy na ZSRR. Podczas gry możesz stanąć po stronie jednej z narodowości – są tu oczywiście Niemcy, Rosjanie, a prócz nich Polacy, Węgrzy, Rumuni, Finowie i włosi. Pobierz Combat Mission Barbarossa to Berlin w wersji demonstracyjnej i sprawdź swe siły w największym konflikcie historii!
W naszym kraju wydano Combat Mission Barbarossa to Berlin po polsku z niemal dwuletnim opóźnieniem w stosunku do premiry światowej – w 2004 roku. Jednak warto było czekać, ponieważ grywalność w wersji Combat Mission Barbarossa to Berlin pl jest oczywiście taka sama. No i dzięki edycji polskiej nie potrzebne Ci żadne spolszczenie Combat Mission Barbarossa to Berlin. Uprzedzamy jednak, że dostępne za darmo demo Combat Mission Barbarossa to Berlin wykonane jest z anglojęzycznej wersji gry i przyda się znajomość angielskiego do zabawy. Jeśli więc nie sprawia Ci on problemów, ściągnij Combat Mission Barbarossa to Berlin w wersji demonstracyjnej i zobacz, jak spodoba Ci się ten tytuł.
A jeśli wciąż nie jesteś pewien, czy warto pobrać demo, możesz obejrzeć na stronie wydawcy niejeden trailer Combat Mission Barbarossa to Berlin. Natomiast na naszych stronach znajdziesz patch Combat Mission Barbarossa to Berlin. Ta łatka do Combat Mission Barbarossa to Berlin jest za darmo, więc jeżeli masz pełną wersję gry, pobierz ją i ciesz się zabawą bez problemów. Niestety, nie istnieją kody do Combat Mission Barbarossa to Berlin, ktre mogłyby Ci pomóc w walce. Musisz więc radzić sobie samemu, a czy będziesz w stanie? Dostępne za free Combat Mission Barbarossa to Berlin w wersji demo da odpowiedź…
Gra powinna chodzić płynnie na najnowszych systemach operacyjnych, dlatego też możesz cieszyć się Combat Mission Barbarossa to Berlin mając Windows 7 czy Vista.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Combat Mission Barbarossa to Berlin