Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Codename: Panzers - Zimna Wojna

Kategoria: Strategiczne
Producent: Inno Glow
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 04.01.2010
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 2450

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Codename: Panzers - Zimna Wojna

Core 2 Duo 1.8 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki 256 MB (GeForce 6800 lub lepsza), 5 GB HDD

Opis - Codename: Panzers - Zimna Wojna
Akcja gry Codename: Panzers - Zimna Wojna osadzona jest w latach 50-tych XX wieku, a więc podczas szczytu Zimnej Wojny. Dzięki wydanemu również po polsku Codename Panzers: Cold War mamy możliwość stworzenia nowej historii świata, gdzie NATO oraz Układ Warszawski znalazły się w stanie otwartej wojny.

Pobierz demo Codename: Panzers - Zimna Wojna, aby poczuć klimat tej rozgrywki oraz poznać jej oprawę audiowizualną i mechanice rozgrywki. Download Codename Panzers: Cold War w tej wersji nie kosztuje Cię ani grosza, a pozwoli zadecydować, czy warto kupić pełną. W kampanii singlowej czeka Cię osiemnaście misji podzielonych na cztery rozdziały, zaś naszym celem jest poskromienie wojsk Układu. Demo Codename Panzers: Cold War da Ci możliwość sprawdzenia się w jednej z misji. Masz tu masę jednostek bojowych wszystkich rodzajów, a każda może zdobywać doświadczenie, stając się coraz skuteczniejszą. Nie zabraknie także wyposażania jednostek w modyfikacje oraz budowania budynków.

Prócz trybu singlowego mamy tu również Multi w trybach: Team Match, Domination oraz MP Mission. Na raz na mapach może bawić się osiem osób, zaś na potrzeby zabawy wieloosobowej przygotowano kilkanaście wielkich map. Dostępne za darmo demo Codename Panzers: Cold War ukaże Ci również, jak wygląda przejmowanie punktów kontrolnych na mapie, animacje oraz jak zachowuje się SI. Demo Codename Panzers – Zimna Wojna z pewnością przekona Cię, że warto nabyć pełną wersję gry. Jako że CD Projekt wydał Codename Panzers: Cold War pl, nie będzie Ci potrzebne żadne spolszczenie Codename Panzers: Cold War. Na naszych stronach znajdziesz trailer Codename Panzers: Cold War oraz gameplay. Te materiały wideo pokażą Ci, jak wygląda gra w akcji.

Gra wyszła nienagannie pod względem technicznym, dlatego jak dotąd nie ukazał się żaden patch Codename Panzers: Cold War. Niestety, nie są również dostępne żadne kody Codename Panzers – Zimna Wojna. Jedyne co mamy do pobrania za free z Codename Panzers: Cold War to demo oraz grafiki dostępne przy tym opisie. Jeśli chcesz, ściągnij te screeny Codename Panzers: Cold War na swój komputer. Możesz używać ich jaki tapet. Ta gra wyszła w 2009 roku więc nie powinno być żadnych problemów z obsługą Codename Panzers: Cold War przez Windows 7 oraz Vista.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Codename: Panzers - Zimna Wojna