Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Close Combat: Wacht am Rhein

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Strategiczne
Producent: Strategy 3 Tactics
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 26.01.2009
System operacyjny: Windows ME, 2000, XP, 2003, Vista

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Close Combat: Wacht am Rhein

  • Procesor:  Pentium 133 MHz
  • Pamięć RAM: 256 MB RAM
  • Karta graficzna: 8 MB
  • Miejsce na dysku twardym: 1.5 GB
Opis - Close Combat: Wacht am Rhein

Close Combat: Wacht am Rhein to reedycja gry Close Combat IV, która w pierwotnej wersji również jest zawarta w zestawie. W Wacht am Rhein mamy okazję rozegrać pełną kampanię związaną z operacjami podczas toczonymi podczas niemieckiej kontrofensywy w Ardenach w zimie 1944 roku. Gracz może objąć dowodzenie zarówno nad jednostkami amerykańskimi jak i niemieckimi. W reedycji poprawiono przede wszystkim AI przeciwnika oraz zachowanie oddziałów i żołnierzy na polu walki. Warto wspomnieć, że w serii Close Combat dowodzimy bardzo małymi oddziałami, gra toczy się w skali mikro strategicznej i jest grą rozgrywaną w czasie rzeczywistym. CC:WaR jest teraz z pewnością najtrudniejszą i najbardziej realistyczna grą serii. Pewnym modyfikacjom uległ również sam silnik gry, poprawiono nieco grafikę oraz interfejs. Gra posiada również edytor dzięki, któremu możemy tworzyć własne scenariusze i całe kampanie. Do rozegrania mamy natomiast pełną kilkudziesięcio-dniową kampanię lub też kilka pomniejszych scenariuszy składających się na jej kilku bitowe epizody.­
­


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Close Combat: Wacht am Rhein