Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Civilization IV

Kategoria: Strategiczne
Producent: Firaxis
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 21.05.2009
Rozmiar: 314 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003
Liczba pobrań: 5069

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Civilization IV

1,2 GHz, 512 MB RAM, karta grafiki 128 MB, 3 GB HDD
Opis - Civilization IV

­Civilization IV jest zgodnie z nazwą czwartą odsłoną serii Civilization. I w powszechnej opinii graczy – równie udaną co kultowa Civ 2, a może nawet lepszą, bowiem możliwości jakie daje, są nieporównywalnie większe w porównaniu z tamtą. Civilization 4 daje wspaniałe możliwości – zarówno jeśli chodzi o sama grę, jak tez i możliwości modowania oraz tworzenia własnych map. Jeśli jesteś ciekaw tego tytułu, mamy dla Ciebie demo Civilization 4.

Pobierz Civilization 4 w wersji demonstracyjnej. Ma ona ograniczoną liczbę tur, jednak jest ich wystarczająco dużo, aby poznać wszystkie możliwości tytułu. Przede wszystkim mamy większy wybór nacji, wiele z nich ma dwóch liderów, niektórzy nawet trzech i wybór lidera jest o tyle ważny, że posiada on specyficzne dla siebie cechy, która mają wpływ na cała państwo. Download Civilization 4 w wersji demo pozwoli Ci zapoznać się z tym systemem. Zapewne też zachwyci Cię wspaniała oprawa audiowizualna ze swobodna kamerą Mamy tu w pełni widok 3D, z możliwością oddalania i przybliżania obrazu. Możesz widzieć miasto tak bardzo z bliska, że doskonale widać ulice, a jeśli chcesz, możesz cofnąć kamerę tak daleko, że zawisa na orbicie planety. Gra Civilization 4 ma jeszcze większy poziom grywalności i opcji niż wszystkie poprzednie odsłony razem wzięte. Przekonaj się o tym – wersja demonstracyjna Civilization 4 jest do pobrania w każdej chwili.

Civilization IV demo pokaże Ci również całkowicie nowy system rządów – opcje władzy podzielono tu na pięć kategorii, zaś w każdej masz z kolei pięć różnych opcji. Niektórych nie możesz wprowadzić bez wynalezienia właściwych technologii (na przykład Wolny Rynek wymaga Ekonomii i Liberalizmu dostępnych w dalszej fazie gry). Download Civilization IV w wersji demonstracyjnej pozwoli Ci także na dostęp do Civilopedii, w której przeczytasz wszystkie informacje o każdym aspekcie i elemencie gry.

W porównaniu z kontrowersyjną Civilization III pojawia się tu sporo nowych rozwiązań. Civ 4 likwiduje klika nieudanych pomysłów z trzeciej części, zamiast tego wprowadza sporo nowych. Pojawiają się oczywiście nowe jednostki, budynki, cuda, zaś przywódcy innych nacji są w pełni animowanymi postaciami. W dostępnej do pobrania za darmo Civilization 4 (wersja demo) zobaczysz wielu z nich. Sid Meier’s Civilization IV to również wspaniała ścieżka dźwiękowa oraz niesamowite filmiki, pokazujące powstawanie cudów świata.

Civilization IV pl ukazało się w pełni przetłumaczone na język polski, jednak ze względu na występujące w tym tłumaczeniu przekłamania fan zdecydowali się stworzyć własna polonizację do gry. Spolszczenie Civilization IV dostępne jest na polskich stronach fanowskich. Oczywiście ściągnięcie takiej polonizacji Civilization IV jest free. Przyda Ci się również, jeśli posiadasz oryginalną wersję gry – dzięki temu pograsz w Civilization IV po polsku.

Sid Meier’s Civilization IV ukazał się wyłącznie w wersji komputerowej. Program nie powinien sprawiać problemów na komputerach wyposażonych w najnowsze systemy operacyjne. Dlatego też możesz grać w Civilization 4 mając Windows 7. Nadto nie ma problemów z pracą Civilization 4 przy Windows Vista. Jeżeli masz już pełną wersję gry, możesz znaleźć w sieci kody Civilization 4, które znacznie ułatwiają podbój świata. Nie zapomnij również o pobraniu patcha Civilization 4, który usprawnia działanie gry. Oczywiście download licznych materiałów Civilization 4 jest w pełni darmowy. Szukając ich wpisuj uważnie nazwę gry, gdyż często popełnianym błędem jest szukanie informacji, map i scenariuszy do „civilisation 4” czy „civilization4”.

A jeśli mało Ci podstawowej wersji, możesz przetestować demo pierwszego oficjalnego dodatku – Civilization 4 Warlords.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Civilization IV

dodał: ~Disney XD , 13.11.2010

Jasne, nie grałeś jeszcze w Pełną wersję.To są dopiero odczucia akcji

dodał: ~Bob , 01.03.2010

To moja najlepsza gra!