Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Cities XL

Kategoria: Strategiczne
Producent: Monte Cristo
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 14.09.2009
Rozmiar: 998.7 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 966

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Cities XL

Procesor: 2.5 GHz

RAM: 1.5 GB

Karta graficzna: posiadająca 256 MB pamięci (model nVidia GeForce 6800 lub wydajniejszy)

Zalecana ilość miejsca na dysku: 8 GB


Opis - Cities XL

W Cities XL zostajemy burmistrzem fikcyjnego miasta. Naszym zadaniem jest zaprojektowanie przyszłej metropolii, jak również dbanie o jej stały rozwój i to by mieszkańcy byli zadowoleni. Z pozoru, nie wydaje się to zadaniem trudnym. Jednak szybko zrozumiemy, ile wyzwań na nas czeka.

Często będziemy musieli pogodzić kwestie, których pozornie pogodzić się nie da. Tak jest przykładowo z wysokością podatków, które zasilają miejską kasę jednak wpływają też w znacznym stopniu, na poziom zadowolenia mieszkańców. Musimy też pamiętać o takich szczegółach jak  zadbanie o sprawnie funkcjonującą komunikację miejską czy też odpowiednie rozmieszczenie budynków użyteczności publicznej.

Nasze miasto w Cities XL może być utrzymane w jednym z kilku, dostępnych stylów architektonicznych. Mamy też wpływ na lokalizację, w jakiej zaczniemy budowę naszej przyszłej metropolii. Możemy więc zdecydować się zarówno na podnóże wulkanu jak i góry. Decyzja ta jest dość istotna, gdyż wpływa na klimat, który ma znaczący wpływ na przyszłą strategię rozwoju miasta. Gra daje nam do dyspozycji także tryb wieloosobowy, umożliwiający budowę miasta w sąsiedztwie innych graczy, z którymi można współpracować, zawierając umowy partnerskie. Dodatkowo możemy zwiedzać obce miasta, korzystając z możliwości tworzenia avatara, który jest naszym przedstawicielem w wirtualnym świecie. Cities XL oferuje nam rozgrywkę opartą na schematach doskonale znanych choćby z serii SimCity. Jednak mimo to, gracze nie będą się przy niej nudzić gdyż szereg autorskich rozwiązań, potrafi skutecznie przyciągnąć przed ekran komputera, nawet osoby nie będące fanami tego typu gier.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Cities XL

dodał: ~Gabrielle , 25.10.2010

Polska pod tym i wielu innymi względami jest zacofana, nawet Rosja i Białoruś bedą mieli swoje wersje językowe juz przed gwiazdką, a my nic, to nie smutne, to tragiczne i Irytujące!!! Jednym słowem Polska, i to ma byc Europa?!! Śmiechu warte.

dodał: ~Siewca , 02.04.2010

Szkoda że nie ma na razie spolszczenia lecz ci którzy znają angielski będą mogli się domyślić o co w grze chodzi : )

dodał: ~roma , 12.01.2010

to nie konkurent tylko następca tyle że z innego studia(firmy)\nkurde szkoda ze małe szanse są zeby gra pojawiła sie w polsce

dodał: ~kenex , 21.09.2009

Szkoda że gdy najprawdopodobniej nie będzie w Polsce.