Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Cities in Motion

Kategoria: Strategiczne
Producent: Colossal Order
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 07.03.2011
Rozmiar: 232 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 680

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Cities in Motion

Pentium 4 2 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki 512 MB (GeForce 8800 lub lepszy), 2 GB HDD, Windows XP/Vista/7
Opis - Cities in Motion
Cities in Motion to gra, która spodoba się wszystkim miłośnikom zabaw w rozwój, budowanie i ulepszanie. Mamy tu mianowicie strategię ekonomiczną, w której budujemy sieci komunikacyjne. Do dyspozycji graczy oddano kilka różnych miast w różnych okresach historycznych. Mamy tu miedzy innymi Wiedeń, Berlin czy Amsterdam. W każdym z nich dostajemy za zadanie stworzenie sprawnej, przynoszącej dochód sieci komunikacyjnej. Twórcy wydanej tylko na PC gry Cities In Motion dali graczom mnóstwo opcji do wyboru – poczynając od stawiania i nazywania przystanków, kończąc na takich rzeczach jak budowana napowietrznego metra czy też wodnej sieci komunikacyjnej.

Oczywiście nie jest to gra darmowa. Można jednak przekonać się o jej możliwościach, pobierając wersję demo Cities In Motion. Jest ono wydane w angielskiej wersji językowej. Bez znajomości tego języka zabawa nie jest możliwa, jednak pełna wersja została wydana w języku polskim. Premiera gry pokazała, że na świecie istnieje wielu miłośników tego typu zabaw i okazało się, że Cities In Motion ma niezłe wyniki sprzedaży. Jednym z plusów gry jest w pełni trójwymiarowa oprawa graficzna, pozwalająca przybliżać i oddalać obraz. Jako że na planszy mamy mnóstwo ruchomych obiektów, sporo zabawy dostarcza samo ich podglądanie.

Tytuł ten w wielu aspektach przypomina SimCity, jednak mamy tu tylko rozwój sieci komunikacyjnej. Jedyne budynki, jakie możemy stawiać, to przystanki. Download wersji demo pozwoli na zapoznanie się z możliwościami tej produkcji. Zachęcamy do tego wszystkich wirtualnych zarządców. Dzięki Cities In Motion każdy może sprawdzić się w roli organizatora.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Cities in Motion