Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Chrono Storm: Siberian Strike

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Strategiczne
Producent: Ulysses Games
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 26.01.2009
System operacyjny: Windows XP, Vista

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Chrono Storm: Siberian Strike

  • Procesor: Pentium 4 2.4 GHz
  • Pamięć RAM: 1 GB
  • Karta graficzna: 128 MB (GeForce 6600 lub lepsza)
  • Miejsce na dysku twardym: 3.5 GB
Opis - Chrono Storm: Siberian Strike

Chronostorm: Siberian Strike to gra strategiczna czasu rzeczywistego rozgrywana w niedalekiej przyszłości podczas hipotetycznego konfliktu między Rosją, a Chinami. Ponieważ akcja gry toczy się w 2015 roku design jednostek nie odbiega zbytnio od tego jak dziś wygląda uzbrojenie armii zaangażowanych państw. Twórcy gry postarali się również by maksymalnie realistycznie odwzorować mapy, na których przyjdzie toczyć wirtualną wojnę. Tak więc przyjdzie nam kierować wojskami na rzeczywistych przedmieściach Irkucka czy też stoczyć bitwę w cieniu Chińskiego muru. Elementem science - fiction występującym w grze jest możliwość korzystania ze specjalnej technologi pozwalającej manipulować czasem. Początkowo możliwość tą mają jedynie wojska chińskie jednak gracz kierując Rosjanami również szybko wejdzie w jej posiadanie. Technologia manipulacji czasem pozwoli nam np. zatrzymać czas na wybranym obszarze mapy lub też go przyspieszyć co wydatnie wpływa na wybór i liczbę dostępnych rozwiązań taktycznych. Grając w tą niezwykle dynamiczną i realistyczną w ramach przyjętej konwencji grę warto zwrócić uwagę na doskonałą, nowoczesną grafikę.­

­


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Chrono Storm: Siberian Strike