Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Cesarz: Narodziny Państwa Środka

Kategoria: Strategiczne
Producent: Breakaway Games
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 21.12.2011
Rozmiar: 127.3 MB
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 1093

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Cesarz: Narodziny Państwa Środka

Pentium II 400 MHz

128 MB RAM

Akcelerator 3D

Opis - Cesarz: Narodziny Państwa Środka

Cesarz: Narodziny Państwa Środka to nieformalna kontynuacja gry Zeus: Pan Olimpu, która zdobyła przychylność wielu graczy. Tym razem, miejscem naszych działań są antyczne Chiny.

Mimo zmiany realiów historycznych, nie mamy co oczekiwać wielkich zmian w samej rozgrywce. Budowanie miasta i zarządzanie nim, przebiega bardzo podobnie jak we wspomnianym już Zeusie. Mamy więc dużą swobodę, decydowania o tym jak rozwijać się będzie nasza osada, która początkowo składa się, jedynie z kilku skromnych domostw. Szybko jednak rozrasta się a my zaczynamy doświadczać, problemów z tym związanych. Spoczywa na nas wiele obowiązków, musimy pamiętać o wielu aspektach funkcjonowania miasta, takich jak wysokość podatków.

Możemy też wznosić monumentalne budowle, które kolejnym pokoleniom będą przypominać o tym jak wspaniałym władcą byliśmy. Na naszych barkach, spoczywa więc naprawdę wiele obowiązków. Sporego znaczenia nabrała dyplomacja, która odgrywa teraz naprawdę istotną rolę. Sympatia innych prowincji może być  przydatna nie tylko do nawiązywania kontaktów handlowych ale też w przypadku najazdu wroga, gdyż dzięki temu możemy liczyć na wsparcie militarne. Największą zmianą jaka pojawia się w grze Cesarz: Narodziny Państwa Środka, jest wprowadzenie trybu multiplayer, który nareszcie umożliwi skonfrontowanie posiadanych umiejętności z innymi graczami. W kwestii grafiki, zmieniło się tylko jedno, dodano obsługę wyższych rozdzielczości, dzięki czemu gra prezentuje się znacznie lepiej na dużych monitorach.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Cesarz: Narodziny Państwa Środka