Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Centurion: Defender of The Rome

Kategoria: Strategiczne
Producent: Kellyn Beck and Bits of Magic
Licencja: Abandonware Licencja
Data dodania: 19.01.2009
Rozmiar: 820 Kb
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 2080

Abandonware

Licencja dotycząca produktów , które nie są już sprzedawane i obsługiwane przez producenta. W wielu krajach licencje dla nieprodukowanych już gier i programów są przestrzegane, jednak w Internecie istnieje wiele stron z oprogramowaniem na prawach abandonware, które nie są ścigane z tego powodu. Najczęściej status abandonware maja gry z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.
Opis - Centurion: Defender of The Rome
Centurion to jedna ze starszych gier, w której gracz wciela się w postać Centuriona. Jest to dowódca rzymskiej armii, zarządza on oddziałami legionów. W Centurionie gracz za zadanie ma podbić cały świat, wszystkie prowincje. Gracz zamiast pieniędzmi dysponuje talentami. Akcja gry rozpoczyna się w starożytności, a dokładnie w 275 r.p.n.e.
Centaurion cechuje się ciekawą grafiką i ma w sobie wiele elementów zręcznościowych. W grze odbywają się walki gladiatorów, wyścigi rydwanów, zakłady.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Centurion: Defender of The Rome