Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Capitalism 2

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Strategiczne
Producent: Enlight Software
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 02.09.2009
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista, 7

Brak

Wymagania sprzętowe - Capitalism 2

  • Pentium II 350MHz
  • 128MB RAM
  • akcelerator 3D
Opis - Capitalism 2

Wydany również po polsku Capitalism 2 to doskonały symulator ekonomiczny, dzięki któremu każdy gracz ma okazję sprawdzić się w roli rekina finansjery. Niestety, download Capitalism 2 w wersji demo nie jest możliwy (nie ma też wersji Capitalism 2 free), dlatego też niniejszy opis przybliży Ci nieco tą grę i pozwoli zadecydować, czy warto ją nabyć. A naszym zdaniem warto jak najbardziej.


W grze możesz zdecydować się na tryb zabawy swobodny lub też podjąć jeden z przygotowanych wcześniej scenariuszy. W obu przypadkach chodzi o to samo – rozkręcenie biznesu, który będzie generował wielki dochód i zmonopolizuje rynek. Jak tego dokonać? Capitalism 2 daje Ci w tym celu dziesiątki różnorakich możliwości – zadecyduj sam, którą z niezliczonych dróg wybierzesz. Możesz promować i wytwarzać nowe towary, jak również udoskonalać już istniejące – od Coca-Coli po komputery. Gra oferuje olbrzymie ilości opcji – wytwarzaj towary sam od początku do końca lub też nabywaj półfabrykaty i składaj je w gotowy produkt (oczywiście nie osobiście – od czego Twoje linie produkcyjne?). Sprzedawaj je klientom, a jeśli nie chcą kupować, pamiętaj, że reklama jest dźwigną handlu. Sprytnymi posunięciami na giełdzie możesz zaszkodzić konkurencji, zaś wykupując media (stacje radiowe i telewizyjne, prasę) nabywasz od razu potężne narzędzia do rozreklamowania swych produktów). Pokonaj konkurencję, stań się finansowym władcą świata – oto cel tej świetnej zabawy.


Capitalism 2 pl to gra przeznaczona dla miłośników tego typu produkcji. Choć miała premierę parę ładnych lat temu, wciąż nie ma wersji Capitalism 2 za darmo. Możesz jednak nabyć ją za niewielkie pieniądze w jednej z krajowych serii wydawniczych.
Gra powinna działać płynnie na najnowszych systemach operacyjnych, możesz więc używać Capitalism 2 przy Vista, XP, a nawet 2000. Nie powinno być również problemów z uruchomieniem gry Capitalism 2 przy Windows 7. Jeśli chodzi o wymagania Capitalism 2 są na tyle niskie, że nie warto zawracać sobie nimi głowy. Nie oznacza to bynajmniej, że tytuł ten jest kiepski i mało skomplikowany. Wręcz przeciwnie – Capitalism 2 to jedna z najbardziej złożonych gier ekonomicznych, jakie zagościły na komputerach. Tym bardziej szkoda, że brak wersji demonstracyjnej do pobrania, jednak jeżeli lubisz symulatory ekonomiczne, zapewne słyszałeś już o tym tytule i wiesz, że warto wydać pieniądze na jego zakup.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Capitalism 2

dodał: ~jimson , 20.04.2010

nie dize tego pobranać to po huja to dajecie tutaj cepy