Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Cannon Fodder 3

[ZAPOWIEDŹ]
Kategoria: Strategiczne
Producent: GFI Studio
Data dodania: 03.02.2011
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Abandonware

Licencja dotycząca produktów , które nie są już sprzedawane i obsługiwane przez producenta. W wielu krajach licencje dla nieprodukowanych już gier i programów są przestrzegane, jednak w Internecie istnieje wiele stron z oprogramowaniem na prawach abandonware, które nie są ścigane z tego powodu. Najczęściej status abandonware maja gry z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.
Opis - Cannon Fodder 3
Cannon Fodder 1 i 2 to gry na Amigę, które ujrzały światło dzienne na początku lat 90-tyc XX wieku. Część druga wyszła ponad piętnaście lat temu i od tamtego czasu seria nie byłą kontynuowana. Jednak niespodziewanie znany wydawca i producent, firma Codemasters, oznajmiła, że szykuje wielki powrót tego tytułu! Wykonanie Cannon Fodder 3 powierzono rosyjskiemu studiu GFI. Co wiemy na ten temat?

Właściwie to można spodziewać się dosłownie wszystkiego. Z informacji prasowej wiadomo, że znowu będziemy posyłać szeregowców na niebezpieczne misje, zaś ich celem będzie powstrzymania międzynarodowego syndykatu przed zdobyciem władzy na świecie. Jak sugeruje to studio GFI, niektóre poziomy mogą zostać umiejscowione w kosmosie! No cóż, póki co nie pojawił się żaden trailer Cannon Fodder 3, który pokazałby mechanikę gry oraz jej oprawę audiowizualną, obiecano jednak, że będzie ona mieć klimat oryginału. Tak więc powinniśmy się spodziewać rzutu izometrycznego, mnóstwa podatnych na zniszczenie obiektów, zabawnych zachowań żołnierzy obu stron i innych tego typu „ozdobników”.

Premiera Cannon Fodder 3 nie jest jeszcze znana, podobnie jak i wymagania tego tytułu. Pewnym jest jednak na sto procent, że pozycja ukaże się na PC oraz na Xbox 360. Co jednak ciekawe, jak na razie gra ma ukazać się wyłącznie w Rosji oraz na terenach byłego ZSRR. Z pewnością jednak na tym się nie skończy, bowiem miłośników Cannon Fodder są na świecie tysiące i trudno przypuszczać, aby wydawca miał zrezygnować z dużych zysków.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Cannon Fodder 3

dodał: ~upadly 33 , 06.12.2015

kultowa gra i niezly ubaw