Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Caesar 4

Kategoria: Strategiczne
Producent: Tilted Mill Entertainment
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 17.07.2009
System operacyjny: Windows 2000, XP
Liczba pobrań: 3751

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Caesar 4

­

Procesor: Pentium 4 1.6 GHz

Pamięć RAM: 512 Mb

Karta graficzna: 128 Mb (GeForce FX5700 lub lepsza)

Miejsce na dysku twardym: 2 Gb

System operacyjny: Windows 2000/XP

Opis - Caesar 4

­Caesar 4 to strategia ekonomiczna, która zyskała sobie dość spore grono wiernych fanów. Na całym świecie sprzedano kilka milionów egze­mplarzy wszystkich części, zaś czwarta – czyli Caesar IV - ukazał się w 2006 roku i z miejsca wszystkich oczarowała. Dlaczego? Możesz przekonać się o tym samemu, pobierając demo Caesar IV.

Rozgrywka skupia się na rozbudowaniu powierzonych graczowi pod zarząd osad. Zaczynamy na początku na prowincji, jednak kolejne udowadnianie swych zdolności strategiczno-ekonomicznych pozwoli na awans, którego ukoronowaniem będzie zarządzanie samym Rzymem. Pobierz Caesar 4 w wersji demonstracyjnej i sprawdź się w roli gubernatora. Demo Caesar 4 pozwoli Ci na wypróbowanie możliwości, jakie daje ten tytuł, a jest ich wiele. Oczywiście nie jest możliwy download Caeasar 4 w pełnej wersji – może będzie możliwy w niedalekiej przyszłości.

Podczas rozgrywki musisz mieć baczenie na każdy aspekt rozwoju miasta. Poczynając od dróg, po organizowanie atrakcji dla mieszkańców. Twoi obywatele musza mieć miejsca do mieszkania, pracy i rozrywki – wtedy mają najlepsze samopoczucie. Oczywiście nie ma nic w Caesar 4 za darmo. Za wszystko musisz płacić, a pieniądze rozchodzą się dość szybko – jak i w życiu. Tym bardziej, że część z podatków musi trafić do Rzymu, nadto musisz również utrzymywać wojska w gotowości. Jeśli masz pełną wersję gry, może zainteresuje Cię fakt, że mamy na stronie pobierz.pl kody do Caesar 4, dzięki którym da się poprawić znacznie sytuację. Znajdziesz u nas również patch Caesar 4, który optymalizuje rozgrywkę i poprawia kilka błędów.

Pełna wersja gry oferuje dziesiątki budynków, kilkadziesiąt rodzajów jednostek, a przede wszystkim zachwycającą grafikę, która cieszy oko. Niesamowicie wyglądają zachody słońca na tle fontann, tłumy cieszące się w Koloseum, a także niezwykłe, unikalne zabudowania. Tym bardziej, ze w Caesar IV stawiasz miasta w różnych rejonach świata – dzięki temu poznasz ówczesne Imperium, obejmujące starożytny świat. Każdy rejon cechuje się innymi warunkami klimatycznymi, stopniem agresji barbarzyńców oraz dostępem do surowców.

W Polsce wydano Caesar 4 po polsku, jeśli jednak nie jesteś zadowolony z otrzymanego tłumaczenia, mamy dla Ciebie dobrą wieść. W sieci można odnaleźć fanowskie spolszczenie Caesar 4, którym możesz zmienić to istniejące. Oczywiście spolszczenie Caesar 4 jest do pobrania bez opłat. Jeśli masz więc pełną wersję Caesar 4, ściągnij je i podmień odpowiedni plik w katalogu gry. Znajdziesz również w Internecie mapy Caesar 4 do swobodnej rozgrywki, dzięki czemu oprócz podstawowej zabawy zyskasz również dostęp do innych terenów, niż zawarte są w grze. Oczywiście mapy Caesar 4 ściągasz całkowicie za darmo.

Prezentowana tu wersja demonstracyjna nie jest wykonana z Caesar 4 pl, co znaczy, że otrzymasz demo w wersji anglojęzycznej. Nie powinieneś mieć problemów z uruchomieniem Caesar 4 z Windows 7. Gra powinna także współpracować z Windows Vista. W razie problemów z uruchomieniem Caesar IV przy Vista, ściągnij łatkę Caesar 4. Gra powinna chodzić płynnie.

Gdy będziesz poszukiwać materiałów do gry, pamiętaj o uważnym wpisywaniu nazwy do wyszukiwarki. Wielu ludzi wpisuje błędne frazy: Cesar 4 oraz Cesar IV.

A jeśli interesują Cię inne strategie ekonomiczne, zajrzyj do odpowiedniego działu na naszych stronach. Mamy tu dziesiątki podobnych tytułów – zarówno w wersji freeware, jak też i dema raz triale. Zobacz inne gry strategiczne.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Caesar 4