Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Caesar 2

Kategoria: Strategiczne
Producent: Impressions Games
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 14.07.2009
Rozmiar: 17,7 Mb
System operacyjny: Windows 95, 98
Liczba pobrań: 1172

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.
Opis - Caesar 2

Caesar II to druga część wspaniałej gry wydanej przez Sierra Entertainment, w której gracz ponownie przenosi się do starożytnego Rzymu by raz jeszcze  spróbować stać się drugim imperatorem. Caesar 2 na PC zostało wydane w 1995 roku na fali popularności, którą zyskała pierwsza odsłona tego tytułu.

W Caesar 2 ponownie wcielamy się w postać rzymskiego zarządcy, który sprawuje opiekę nad podarowaną mu prowincję. W miarę odnoszenia coraz to większych sukcesów gracz ma możliwość podboju i przejęcia kontroli nad kolejnymi prowincjami, budując w ten sposób swoje imperium. Pobierz więc Caesar 2 i zostań rzymskim urzędnikiem, który ma szansę stać się następcą Imperatora. Do najważniejszych zadań gracza należą budowa miasta, oraz całej infrastruktury, a także obrona ich przed atakami i w miarę możliwość ekspansja na nowe tereny. Download Caesar 2 pozwala na budowę najróżniejszych budowli od akweduktów, zaopatrujących miasto w wodę, aż po szkoły i inne centra kultury. Oczywiście grę Caesar 2 za darmo możecie pobrać z naszego serwisu. Nie jest to oczywiście pełna wersja gry, ale demo Ceasar 2 wystarczy by zapoznać się z tym tytułem i zdecydować o jego zakupie.

Bardzo ważną zmianą w porównaniu do pierwszej części gry, zwłaszcza dla polskich graczy okazało się udostępnienie Caesar 2 po polsku, dzięki czemu rozgrywka stała się dużo łatwiejsza. Choć interfejs gry nie należy do najtrudniejszych, zwłaszcza jeśli porównany go do nowszych tytułów to Caesar 2 pl jest bardzo przydatny, gdyż nie wszyscy znają język angielski.  W sieci ciężko jest natomiast znaleźć spolszczenie do Caesar 2, dlatego gracze którzy zakupili go wcześniej są skazani na właśnie wersję angielską.

Demo Caesar 2 do pobrania w naszym serwisie udowadnia, że gra nie straciła nic ze swojej wysokiej grywalności i znów potrafi przyciągnąć gracza do komputera na dłużej. Oczywiście można grać w demo Caesar 2 za free, by przekonać się na własnej skórze jak prezentuje się ten tytuł.  Niestety po raz kolejny mogą wystąpić problemy z uruchomieniem Caesar 2 pod Windows 7, ale tryb zgodności powinien rozwiązać ten problem. Sama gra nie należy do najłatwiejszych dlatego warto znaleźć kody do Caesar 2, które znacznie pomogą i ułatwią rozgrywkę w trudniejszych sytuacjach. Pozwalają one na dodanie między innymi niewidzialnych murów osłaniających posiadłości gracza, czy też odnowienie życia.

Ściągnij demo Caesar 2 i raz jeszcze przenieś się do starożytnego Rzymu, gdzie ponownie masz szansę pomóc w tworzeniu jednej z najpiękniejszych cywilizacji świata.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Caesar 2