Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Caesar

Kategoria: Strategiczne
Producent: Impressions
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 20.01.2009
Rozmiar: 695.00KB
System operacyjny: Windows 95, 98
Liczba pobrań: 2590

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).
Opis - Caesar

Caesar na PC to jedna z najstarszych gier komputerowych osadzonych w realiach starożytnego Rzymu. Gra została wydana przez Sierra Entertainment w 1992 na roku na zasłużoną Amigę, a następnie w 1993 roku na komputery osobiste. W Caesar wcielamy się w postać rzymskiego zarządcy, który nadzoruje budowę miast, oraz tworzy niezbędne do obrony oddziały. Gra daje duże możliwości  rozwoju i dlatego możliwy jest awans od zarządcy małej prowincji po istnego imperatora, dlatego pobierz Caesar i przekonaj się jak to jest być rzymskim urzędnikiem zdobywającym kolejne szczeble władzy. 

W grze mamy wiele możliwości działań do których należy zaliczyć budowę miast od podstaw z uwzględnieniem rozmieszczenia odpowiednich lokacji mających na celu zyskanie przychylności mieszkańców oraz spory zysk. Download Caesar pozwala na budowę wirtualnych dróg, budynków socjalnych, łaźń i wszystkiego co jest niezbędne by miasto mogło funkcjonować. Ważne dla rozwoju jest także zapewnienie bezpieczeństwa nowo powstałym obiektom, dlatego do zadań gracza należy również organizacja armii, oraz obrony miasta w razie ataku. Oczywiście grę Caesar za darmo możecie pobrać z naszego serwisu.


Niestety nie wyszło Caesar po polsku, gdyż na początku lat 90tych rzadko była spotykana sytuacja by ktoś dostrzegł na zachodzie Polskę jako dobry rynek zbytu gier komputerowych. Niemniej jednak warto zagrać w Caesar za free i przekonać się jak wygląda ten tytuł, który zdobył uznanie graczy i zapewnił spory sukces jej twórcom. Nie istnieje też niestety żadne spolszczenie do Caesar, dlatego też gracze nie mają szansy zagrać w Caesar pl i muszą spróbować swoich sił w wersji angielskiej. Może być również problem z uruchomieniem Caesar pod Windows 7 i nowszymi wersjami tego systemu operacyjnego. W razie gdyby demo Caesar nie chciało się włączyć to należy spróbować go uruchomić w trybie zgodności ze starszymi wersjami  Windows.   

Caesar bardzo często był porównywany do gry SimCity, w której również budowano miasta tyle, że gra ta osadzona była w czasach rzeczywistych. Generalnie oba te tytuły były bardzo podobne, jednak w Caesar, który za darmo możecie pobrać z naszego serwisu charakteryzował większy nacisk na militarny aspekt gry w postaci utrzymania i organizowania armii, którego brakuje w grze SimCity.

Ściągnij Caesar i przekonaj się na własnej skórze jak wyglądał proces powstawania miast w starożytnym Rzymie.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Caesar