Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Buzz Aldrins Race into Space

Kategoria: Strategiczne
Producent: Strategic Visions, Inc.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 19.01.2009
Rozmiar: 10 MB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 951

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).
Opis - Buzz Aldrins Race into Space

Byłeś pilnym uczniem na lekcjach astronomii? Interesujesz gwiazdozbiorami lub planetami? Chciałbyś latać z prędkością światła? Marzyłeś kiedyś o locie w kosmos? Oglądałeś relacje telewizyjne z odysei kosmicznych NASA? Jeśli tak, to ta gra jest właśnie dla Ciebie!

W Buzz Aldrins Race into Space wcielisz się w postać Buzza Aldrina, dyrektora promu kosmicznego. Jako ciekawostkę można dodać, iż Buzz Aldrin to nie zmyślona nazwa gry, tylko prawdziwa postać. Aldrin uczestniczył w misji Apollo 11, i jako pierwszy człowiek wylądował na księżycu. W grze, do wyboru masz dwie potęgi kosmicznych wojaży: amerykańską i radziecką, jednak to po czyjej staniesz stronie zależy od Ciebie.

Początki gry są trudne – nie masz załogi, twój prom nie jest wyposażony w najnowsze technologie, a co gorsza nie masz na nie funduszy. Twoim głównym zadaniem będzie takie zarządzanie stacją kosmiczną, abyś w jak najkrótszym czasie wysłał swojego człowiek w kosmos, najlepiej szybciej niż konkurencją. 

Nie jest to jedyna strategia dla której tłem jest przestrzeń kosmiczna. Zajrzyj również do działu gier strategicznych.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Buzz Aldrins Race into Space

dodał: dudek22420 , 09.07.2012

grałem ale polecam dla fanów sims-ów