Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Breach 3

Kategoria: Strategiczne
Producent: Impressions Games
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 15.07.2009
System operacyjny: Windows 95, 98, XP
Liczba pobrań: 480

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).
Opis - Breach 3
Breach 3 to strategia wydana w 1995 roku przez Impressions Games. Gra ta osadzona jest w futurystycznej scenerii, gdzie zadaniem gracza jest przetrwanie. Jeśli lubisz gry w których Twoimi rywalami są roboty czy kosmici to pobierz Breach 3 i przekonaj się jak wygląda ten tytuł.  Download Breach 3 jest szybki, gdyż grę wydano pod DOS i nie zajmuje ona zbyt dużo miejsca.

Najważniejszą zaleta tego tytułu jest możliwość rozwoju postaci gracza. Jako lider specjalnego oddziału do walki z wrogiem gracz zdobywa odpowiednie doświadczenie, poprzez wykonywanie powierzonych mu misji.  Zwiększone doświadczenie procentuje dzięki czemu walki stają się dużo łatwiejsze, a postać gracza dużo silniejsza. Ściągnij Breach 3 i przekonaj się na własnej skórze jak wygląda ten tytuł. Jeśli chodzi o grafikę to prezentuje się ona dużo ładniej niż w poprzednich częściach gry, chociaż młodszych graczy na pewno zaskoczą spore piksele. Dźwięk jak na grę DOS-ową jest również bardzo dobry i stara się budować klimat tej gry.  

Niestety nie wyszło Breach 3 po polsku, gdyż na początku lat 90tych rzadko wydawano gry w naszym ojczystym języku. Warto jednak zagrać w Breach 3 za free i przekonać się jak wygląda tytuł, który zdobył uznanie graczy i zapewnił spory sukces firmie Impressions Games. W sieci nie jest też dostępne żadne spolszczenie do Breach 3, dlatego gracze nie mają szansy zagrać w Breach 3 pl i są skazani na wersję angielską tego tytułu. Jeśli chodzi o kompatybilność gry z nowszymi systemami operacyjnymi to warto sprawdzić czy da się uruchomić Breach 3 pod Windows 7 czy choćby Vista. Niekiedy gry oparte o DOS mają problemy z uruchomieniem się, dlatego warto przetestować Breach 3 za darmo i zobaczyć czy gra się uruchomi.

Sama gra jest całkiem trudna, dlatego gracz musi momentami wytężyć umysł by ukończyć powierzone mu zadanie. Ciekawostką jest, że gra współpracuje  z innymi tytułem od IG, a mianowicie Rules of Engagement 2 i możliwa jest wymiana poziomem doświadczenia postaci z tych gier co jak na lata 90te było dużą innowację. Zapraszamy do pobrania Breach 3 i zagrania w tą ciekawą i innowacyjną grę.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Breach 3