Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Black and White II

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Strategiczne
Producent: Electronic Arts
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 05.01.2009
System operacyjny: Windows XP, Vista

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Black and White II

  • Procesor: 1.6GHz
  • Pamięć RAM: 512 Mb
  • Karta graficzna: 64 Mb
  • Miejsce na dysku twardym: 3.5 Gb
Opis - Black and White II
Black and White 2 to kontynuacja i rozwinięcie pomysłu "gry w boga" znanego z pierwszej odsłony gry. Opisywana przez nas kontynuacja znacznie rozbudowuje wątek strategiczny czyniąc grę o wiele bardziej skomplikowaną i wymagającą.
Rozpoczynając grę w Black and White gracz wcieli się w postać boga, aby utrudnić rozgrywkę nie jest on jedynym bóstwem obecnym i czczonym w danym świecie, co więcej musi on zabiegać o względny swojej społeczności i przeżywa wraz z nią wzloty i upadki. Oprócz pełnej boskiej mocy, cudów etc. które, jako bóstwo posiadamy do dyspozycji, fizycznie na ziemi reprezentuje nas wychowana i wytrenowana bestia zwana w polskiej wersji chowańcem. Stworzenie to jest antropomorficzną krową, lwem, małpą lub wilkiem. Bestia, którą opiekujemy się w ciągu gry rośnie i nabywa nowych umiejętności, a także w zależności od podjętych przez nas decyzji przyjmuje dobrą lub złą naturę.
Podstawowym narzędziem interakcji z ze światem ludzi jest "boska ręka", którą możemy dowolni modyfikować powierzchnię ziemi, przenosić ludzi czy wyrywać drzewa. Oprócz tego mamy do dyspozycji również cuda - odpowiednik czarów jednak by z nich skorzystać musimy posiadać odpowiedni poziom many - energii, której źródłem są modlitwy ­ludzi. Innowacją w stosunku do poprzedniej części gry jest element kontroli pełnej kontroli nad rozwojem plemienia, którym jako bóstwo opiekujemy się. Jesteśmy więc odpowiedzialni za rozbudowę osady o nowe budynki, rozwój technologiczny oraz wystawienie i pokierowanie armią w konfrontacji z innymi plemionami.
Ciekawą cechą gry jest zredukowany niemal do minimum interfejs. W porównaniu z poprzednią częścią grę znacznie rozbudowano, poprawiono również grafikę, jednak idea rozgrywki pozostała taka sama. ­


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Black and White II

dodał: ~Kioku , 14.12.2013

polecam :)

dodał: ~xd , 05.08.2010

mialem kiedys jedyke

dodał: ~kubak156 , 27.01.2010

skad można to pobrać??

dodał: ~Daniel , 21.11.2009

Super Gra i pierwsza cześc i dróga sa super Kazda ma swoje wady ( 2-3 wady) i zalety (1000)

dodał: ~marcin , 03.10.2009

zjajefajna gierka