Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Beasts & Bumpkins

Kategoria: Strategiczne
Producent: Worldweaver Prod.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 19.01.2009
Rozmiar: 85309 kb
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 4728

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Wymagania sprzętowe - Beasts & Bumpkins

Win9x, CD-ROMx4, 16 MB RAM, P90 MHz, grafika SVGA
Opis - Beasts & Bumpkins

Beasts & Bumpkins to gra która została wydana przez słynne studio, które znane jest każdemu graczowi : Electronic Arts. Grafika oraz oprawa muzyczna budują baśniowy nastrój sielanki która okazuje się być pozorną.

W grze wcielamy się w niej w banitę który wobec gniewu króla Rolanda został zesłany na wyspę Aorta. Na miejscu okazuje się, iż nie jest to wyspa szczęścia. Trzeba sobie poradzić ze złymi warunkami klimatycznymi, czy złymi mocami (jak na przykład smoki) które starannie będą Ci utrudniać powodzenie kolejnych misji. Twoim celem jest zbudowanie dobrze prosperującej osady. Aby tego dokonać będziesz musiał bacznie śledzić populacje swojej osady, ilość narodzin i zgonów. Większa populacja pozwoli ci na stworzenie silniejszej armii dzięki której będziesz mógł podbić obce terytoria zaczynając od pokonania Lorda Ciemności Sabelana, a kończąc na słodkiej zemście na Rolandzie. Tak! Zemsta jest rozkoszą bogów!

Polecamy również inne gry strategiczne dostępne na Naszym portalu.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Beasts & Bumpkins

dodał: ~ghosty , 18.07.2012

ponawiam! da się coś z tym zrobić?

dodał: zapcio , 06.03.2009

Nie działa? Od dawna chciałem w tą grę zagrać... teraz ściąga mi ją w atomowym tempie, ale mimo wszystko wychodzi na to, że jest jakiś problem z archiwum... \nProszę coś z tym zrobić. \nPozdrawiam