Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Beach Life

Kategoria: Strategiczne
Producent: Deep Red Games
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 14.10.2011
Rozmiar: 128 MB
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 1892

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Beach Life

Procesor: 400MHz

RAM: 128MB

Opis - Beach Life

Piaszczysta plaża, błękitne morze, słońce wysoko na niebie, z pewnością każdy chciałby trafić do miejsca, gdzie znajdziemy to wszystko i będziemy mogli odpocząć, nie myśląc o nękających nas problemach.

Jednak większość z nas nigdy nie zastanawiała się nad tym, jak to jest być kierownikiem kurortu o pobycie, w którym marzą ludzie z całego świata. W grze Beach Life możemy zapomnieć o wakacjach, tym razem są one dla nas okresem wzmożonej pracy. Musimy zadbać o dobre samopoczucie naszych gości, którzy liczą na kulturalną obsługę, odpowiednie ceny oraz atrakcje sprawiające, że nie będą się nudzić. Rozwijając nasz kurort, możemy decydować o wielu aspektach jego funkcjonowania.

Mamy wpływ na ceny, organizowanie dla turystów atrakcji a nawet szczegóły takie jak ilość alkoholu, który dodajemy do drinków. Oczywiście w Beach Life, samodzielnie musimy też zdecydować o odpowiednim zagospodarowaniu terenu i lokalizacji hoteli, barów oraz klubów. Nim jednak uda nam się poznać potrzeby naszych gości na tyle, by móc bez problemu je spełniać, minie sporo czasu. Miłym urozmaiceniem, może się więc okazać możliwość obserwowania tego, co robią wczasowicze. Często możemy być zaskoczeni, tym jak potrafią organizować sobie czas wolny. Beach Life niestety nie oferuje nam, możliwości rozgrywki sieciowej, dającej możliwość zmierzenia się ze znajomymi. Nieco rekompensują to tradycyjne tryby rozgrywki. Dzięki nim, mamy możliwość rozegrania kampanii, pozwalającej tworzyć kurorty na wielu wyspach a także rozgrywki, w której skupiamy się tylko na jednej z wysepek.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Beach Life