Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Be a King

Kategoria: Strategiczne
Producent: Winter Wolves Computer Games
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 14.05.2009
Rozmiar: 25 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP
Liczba pobrań: 449

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Be a King

System operacyjny: Windows XP/Vista
Procesor: 1.2 GHz, 256 MB pamięci RAM, karta graficzna zgodna z DirectX 8.0 oraz 33 MB wolnego miejsca na dysku.
Opis - Be a King

Pobierz demo świetnej gry strategicznej Be a King! Oczywiście za darmo!
Be a King jest strategiczną grą fantasy która przenosi gracza aż do roku 950. Wciel się w rolę księcia średniowiecznej krainy. Celem jest budowa wsi, osad, miast i doprowadzenie ich do stanu świetności. Zbieraj odpowiednie surowce takie jak drzewo czy kamień (które możesz także kupić) oraz kolekcjonuj złoto które zdobędziesz poprzez ściąganie podatków od swoich poddanych.

Buduj i ulepszaj budynki, wprowadzaj nową technologię aby poddani byli zadowoleni z jakości życia pod Twoimi rządami. Ważne jest aby budować również armię która będzie chronić ludność przed najazdami potworów i bandytów. Pamiętaj, że muszisz zapewnić im bezpieczeństwo! Możesz wynająć specjalnych bohaterów którzy bedą podejmować się specjalnych zadań, oraz bronić Twoją wioskę przed atakami wrogów.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Be a King