Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Battlestations Pacific

Kategoria: Strategiczne
Producent: Eidos
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 01.05.2009
Rozmiar: 1, 27 GB
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 2153

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Battlestations Pacific

Core 2 Duo 3 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki 256 MB (GeForce 6800 lub lepsza), 8 GB HDD
Opis - Battlestations Pacific
Jeśli jesteś miłośnikiem strategii, to z pewnością tytuł Battlestation wiele Ci mówi. W poprzedniej odsłonie serii sygnowanej ten przedrostkiem mieliśmy do czynienia z walkami o Midway, tutaj zaś przychodzi nam walczyć na Pacyfiku. Stąd pełny tytuł tej produkcji to Battlestation Pacific.

Jak gra wygląda w praktyce? Możesz przeknać ise o tym samemu, bowiem mamy dla Ciebie demo Battlestation Pacific. Oczywiście download Battlestation Pacific jest całkowicie darmowy w tej wersji. Przenosimy się tu w okres II wojny Światowej, zaś gracz ma do wyboru stanąć po stronie USA i ich aliantów lub Japonii. Jeśli zdecydujesz się na USA, zaczynasz po bitwie o Midway, jeśli po stronie Japonii – po Pearl Harbour. Niezależnie od tego czeka Cię 28 misji, zas dynamiczny gameplay Battlestation Pacific sprawia, że ciężko oderwać się od tej gry.

Jak wygląda oprawa audiowizualna, zobaczysz to na filmiku z gry. Trailer Battlestation Pacific z pewnością przekona Cię, że warto zainteresować się tym tytułem. Tym bardziej, że wydano Battlestation Pacific na PC oraz wyszła także konwersja Battlestation Pacific na XboX 360. Obie wersje na tyle udane, że jak dotąd nie ukazał się żaden patch Battlestation Pacific ani też nie jest żaden taki planowany.

Nim ściągniesz demo, sprawdź, czy Twój computer spełnia wymagania Battlestations: Pacific. W naszym kraju ukazało się Battlestations: Pacific po polsku, jeśli więc nabędziesz pełny tytuł, nie będzie Ci potrzebne żadne spolszczenia Battlestations: Pacific. Musimy jednak uprzedzić, że wersja demo Battlestations: Pacific jest wydana w wersji anglojęzycznej i przyda się znajomość angielskiego do zabawy.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Battlestations Pacific