Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Battlestations: Midway

Kategoria: Strategiczne
Producent: Eidos
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 13.01.2009
Rozmiar: 177.7 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 1224

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Battlestations: Midway

Procesor: Pentium 4 2.5 GHz, Pamięć RAM: 1 GB, Karta graficzna: 256MB (GeForce 5800 lub lepsza), Miejsce na dysku twardym: 6 GB
Opis - Battlestations: Midway

Battlestation Midway to pierwsza z gier z serii “Battlestation”, będących strategiami z dużym udziałem elementów symulacyjnych. Jak na dobry początek przystało, gra ta imponuje wspaniałą oprawą audiowizualną oraz świetnym gameplayem. Jako że nie lubimy być gołosłowni, mamy dla Ciebie wersję testową Battlestation Midway, dzięki której możesz sprawdzić to samemu.

W grze masz tryby: singlowy oraz multiplayer. Pobierz Battlestation Midway, aby zobaczyć przykładowe misje z gry dla jednej osoby, gdzie wcielasz się w dowódcę sił amerykańskich, prowadzących operacje na Pacyfiku. W trybie Battlestation Midway multiplayer możesz również brać udział w konflikcie po stronie japońskiej. Wydawaj rozkazy jednostkom latającym i morskim – spotkasz tutaj ponad czterdzieści doskonale odwzorowanych okrętów i łodzi z tamtego okresu, nie wspominając oczywiście o samolotach. Download Battlestation Midway w tej wersji jest darmowy, a da Ci dobrą próbkę możliwości, jakie czekająca graczy w pełnej wersji zabawy. Warto zauważyć, że sztuczna inteligencja w grze nie zawodzi i stara się dostosowywać taktykę do Twoich poczynań. Jaki więc będzie przebieg bitwy – zależy to tylko i wyłącznie od Ciebie. Pełna kampania dla jednego gracza liczy sobie dwadzieścia jeden misji.

Warto zauwazyć, ze wydano Battlestation Midway na PC i kosnole, tak więc w trybie Battlestation Midway online mogą zmierzyć się ze sobą posiadacze różnych platform. Do przekonania zakupu pełnej wersji gry może skłonić Cie również trailer Battlestation Midway, który ukazuje grę w praktyce. A jeśli nabędziesz już pełną wersję, mamy dla Ciebie patch Battlestation Midway. Download łatki Battlestation Midway jest oczywiście całkowicie darmowy. Nim jednak zakupisz cała grę, spróbuj ją w wersji demo.

Aby pobrać grę Battlestations: Midway w wersji demo, należy kliknąć przycisk pobierz teraz, następnie czekać kilka sekund aż zostaniemy przekierowani na stronę Steampowered. Przed pobraniem należy się zarejestrować (rejestracja jest darmowa) a następnie pobrać narzędzie Steam, bez którego nie będzie można ściągnąć gry. Aplikacja dostępna jest na stronie producenta lub tutaj: Steam.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Battlestations: Midway