Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Battle Isle: The Andosia War

Kategoria: Strategiczne
Producent: Cauldron
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 21.07.2009
Rozmiar: 66,02 Mb
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 527

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Battle Isle: The Andosia War

­

Procesor: Pentium II 300MHz

Pamięć RAM: 64Mb

Karta graficzna: akcelerator 3D

Opis - Battle Isle: The Andosia War
­

Battle Isle The Andosia War to kolejna część strategii od Blue Byte Software, która ukazała się w 2001 roku. Po dziesięciu latach od czasu wydania pierwszej części tej gry Battle Isle wraca do korzeni i po raz kolejny oferuje graczom wspaniałą strategię będącą kombinacją RTSa oraz gry turowej. Najnowsza część nareszcie zyskała nową oprawę graficzną, która jest bardzo dopracowana i pokazuje jak zmieniały się gry na przestrzeni lat. Pobierz Battle Isle i przekonaj się ja wygląda najlepiej dopracowana część całej serii.

­

Jeśli chodzi o fabułę gry to nie jest ona zbytnio zawiła. Otóż w czasie pokoju zawsze znajdzie się ktoś by go zniweczyć i tak też jest w Battle Isle The Andosia War. Tym razem naszym rywalem będzie tajemnicza sekta o nazwie „Children of Haris”, która za pomocą dziwnego specyfika Andosia zdobywa coraz więcej zwolenników. Sekta ta chce obalić istniejące systemy polityczne, a naszym zadaniem jest ją powstrzymać. Dystrybutorem gry w naszym kraju jest CD Project dzięki czemu mamy możliwość zagrać w Battle Isle po polsku. Szkoda tylko, ze gra w Polsce ukazała się kilka miesięcy po światowej premierze i jeżeli ktoś zakupił grę wcześniej to jest skazany na wersję angielską, gdyż nie istnieje spolszczenie do Battle Isle The Andosia War

­

Battle Isle The Andosia War pl oferuje graczom dwie kampanie składające się z około 20 misji, które wystarczają na długo. Do tego gra zawiera także bogaty tryb Multuplayer, dzięki któremu możliwa jest rozgrywka sieciowa. Serwery do gry Battle Isle są za darmo udostępniane przez Blue Byte co dodatkowa zachęca do gry. W grze po raz kolejny duży nacisk położono na zmieniające się warunki atmosferyczne, które mają duży wpływ na przebieg działań. Download demo Battle Isle Tha Andosia War pozwala na przeniknięcie do świata gry w którym zarówno aspekty militarny jak i ekonomiczny są równie ważne. Demo Battle Isle pozwala graczom na zapoznanie się z grą przed zakupem i pozwala na rozegranie kilku misji. Oczywiście demo Battle Isle jest do pobrania w naszym serwisie.

­

Jeśli chodzi o poziom trudności gry to stoi on na wysokim poziomie, dlatego mniej wprawieni gracze mogą posłużyć się kodami do gry. Kody do Battle Isle są również dostępne na naszej stronie i pozwalają na zyskanie dodatkowych jednostek czy choćby punktów doświadczenia. Gra działa z nowszymi systemami operacyjnymi także możliwe jest uruchomienie Battle Isle z Windows 7, oraz z Vistą.

­

Ściągnij demo Battle Isle The Andosia War i zagraj w kolejną część wspaniałej strategii od Blue Byte, Oczywiście możecie pobrać demo Battle Isle za free, które na pewno przekona Was do zakupu pełnej wersji gry. Zobacz TUTAJ na nasze inne gry strategiczne.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Battle Isle: The Andosia War