Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Battle for Wesnoth 1.4.7

Kategoria: Strategiczne
Producent: The Battle for Wesnoth Development Team
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 16.03.2009
Rozmiar: 137 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP
Liczba pobrań: 2842

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).
Opis - Battle for Wesnoth
­­Jeżeli jesteś miłośnikiem strategii turowych i klimatu fantasy, Battle for Wesnoth to gra dla Ciebie. Teraz w naszym serwisie do pobrania najnowsza wersja Battle for Wesnoth za darmo. Przygoda w świecie Wesnoth czeka na Ciebie!

Darmowa Battle for Wesnoth to gra, w której twoim głównym zadaniem jest zgromadzenie świetnej armii, stopniowo przekształcając niewykwalifiko­wanych rekrutów w prawdziwych weteranów. Już tera­z pobierz Battle for Wesnoth po polsku na swój komputer. Wybieraj spośród wielu typów jednostek i starannie wyselekcjonuj te, które potrafią dobrze walczyć na różnorodnym terenie i przeciwko wszystkim rodzajom przeciwników. W dalszych rozgrywkach Battle for Wesnoth free wezwij swoich najlepszych wojowników i stwórz zabójczy orszak, któremu nikt się nie przeciwstawi!

Pobierz Battle for Wesnoth za darmo w naszym serwisie i poznaj wiele ciekawych sag, które tylko czekają na odkrycie. Walcz, by odzyskać tron Wesnoth, którego jesteś prawowitym następcą. Wciel się w rolę młodego oficera wysłanego, by chronić granice zagrożonego państwa. Pokonaj hordę nieumarłych wojowników wskrzeszonych przez nekromantę, który jest także odpowiedzialny za uwięzenie twojego brata. Wybierz download Battle for Wesnoth free, a może staniesz na czele grupy ocalałych z walki elfów, by pomóc im w odnalezieniu nowego domu.

Najnowsza Battle for Wesnoth to ponad 200 typów jednostek, 16 ras, 6 naczelnych frakcji. Setki lat historii. Świat Wesnoth za darmo jest ogromny i ograniczony jedynie twoją kreatywnością – możesz powołać do życia swoje własne, niestandardowe jednostki, komponować nowe mapy oraz twórzyć oryginalne scenariusze, a nawet całe kampanie. W Battle for Wesnoth po polsku możesz rzucić wyzwanie nawet 8-miu twoim znajomym (lub obcym graczom) i zmierzyć się z nimi w epickiej walce w trybie multi-player.

Możliwości gry Battle for Wesnoth (download za darmo):
• Stwórz potężne wojsko zaczynając od pojedynczego przywódcy i małej ilości złota.
• Ponad 200 typów jednostek w sześciu głównych frakcjach, wszystkie z indywidualnymi umiejętnościami, brońmi i zaklęciami.
• Zobacz jak twoje jednostki rosną w siłę i zyskują nowe umiejętności w miarę jak się rozwijają.
• Kilka dostępnych opcji multi-player, w tym rozgrywka przez Internet.
• Możliwość wyboru spośród indywidualnie zaprojektowanych map świata Wesnoth i nieskończonej ilości map o losowych parametrach.
• Setki scenariuszy kampanii dostępnych do ściągnięcia za pomocą prostej procedury wewnątrz gry.
• „Mgła wojny” ('Fog of war') – opcja umożliwiająca prawdziwy test zdolności przywódczych.
• Język gry pozwala zaawansowanym użytkownikom na stworzenie ich własnych map, frakcji lub kampanii.
• Świetne wsparcie językowe – aktualnie dostępnych jest 35 różnych języków, w tym polski.

Battle for Wesnoth 1.4.7 do pobrania za darmo zawiera kilka zmian w stosunku do starszej wersji i poprawione błędy. Pobierz Battle for Wesnoth po polsku i zanurz się w pasjonujący świat strategii fantasy. Nie daj się zwieść – chociaż pomysł na rozgrywkę jest stosunkowo prosty, gra będzie wymagała od Ciebie dobrej taktyki i planowania. Sprawdź co przyciągnęło graczy, którzy także zdecydowali się na download Battle for Wesnoth free i... powodzenia w walce!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Battle for Wesnoth

dodał: ~!! , 13.10.2009

..