Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Azgard Defence

Kategoria: Strategiczne
Producent: Alawar Entertainment
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 02.06.2009
Rozmiar: 15,7 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP
Liczba pobrań: 501

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.
Opis - Azgard Defence

Pobierz wersję trial gry strategicznej Azgard Defence!

Azgard Defence to gra strategiczna, które wersję trial możesz pobrać całkowicie za darmo. Umożliwi Ci ona zabawę przez godzinę czasu rzeczywistego. Sensem Azgard Defence jest budowanie linii wież obronnych w taki sposób, aby odeprzeć atakujące Twe ziemie kreatury.

Azgard Defence oferuje Ci piętnaście różnego rodzaju wież - musisz znaleźć dla nich najbardziej odpowiednie miejsca do budowy. Podczas rozgrywki zarabiasz pieniądze. Zyski możesz zainwestować w rozbudowę swych fortyfikacji. Pełna wersja gry oferuje Ci ponad trzydzieści różnego rodzaju typów przeciwników, edytor poziomów - dzięki któremu możesz tworzyć swoje własne mapy i udostępniać je w sieci, nadto wszystkie poprawki i aktualizacje programu będziesz dostawać na bieżąco.

Nim jednak zdecydujesz się na zakup pełnej wersji gry, pobierz trial i przekonaj się, czy warto zainwestować w nią pieniądze.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Azgard Defence