Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Atom Zombie Smasher

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Strategiczne
Producent: Blendo Games
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 25.11.2011
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Wymagania sprzętowe - Atom Zombie Smasher

Procesor: 1 GHz

RAM: 512 MB (1.5 GB dla systemów Windows Vista i 7)

Karta graficzna: mus posiadać przynajmniej 128 MB pamięci (nVidia GeForce FX 5700 lub wydajniejsza)

Ilość miejsca na dysku: 60 MB

Opis - Atom Zombie Smasher

Atom Zombie Smasher jak sama nazwa wskazuje, kolejny raz porusza niezwykle popularny temat zombie. O ile jednak większość tego rodzaju tytułów to typowe strzelanki, w tym wypadku mamy do czynienia z grą strategiczną, choć może właściwszym określeniem byłoby taktyczną.

Naszym zadaniem jest ratowanie ludności cywilnej. Akcja rozgrywa się na planszach, które widzimy z lotu ptaka. Jednak mimo pozornej prostoty rozgrywki, autorzy zadbali odpowiednio o szczegóły, takie jak zaawansowane efekty fizyczne. Nie są one tylko zbędnym dodatkiem, dzięki temu możemy niszczyć budynki, co sprawia, że zyskujemy znacznie większe możliwości pozbywania się wrogów. Musimy jednak być czujni, gdyż fizykę w grze potrafią wykorzystywać również nasi wrogowie.

Każdą z dostępnych w grze Atom Zombie Smasher misji, rozpoczynamy od skompletowania oddziału, którego poczynaniami pokierujemy. Możemy wybierać spośród żołnierzy, specjalizujących się w różnych dziedzinach. Gdy odpowiednio dobierzemy naszych kompanów, zostajemy rzuceni w wir akcji. Warto w tym miejscu zauważyć, że mapy, na których walczymy generowane są losowo, więc nawet podchodząc kolejny raz do wykonania tej samej misji, musimy się liczyć z tym, że przyjdzie nam poruszać się w zupełnie innym otoczeniu. Jeśli jednak uznamy, że rozgrywka przestała być dla nas wyzwaniem, możemy sięgnąć po tryb multiplayer. W nim, w każdego z naszych kompanów, wciela się inny gracz. Autorzy Atom Zombie Smasher w znaczący sposób ułatwili też tworzenie własnych modów, oddając do naszej dyspozycji odpowiednie narzędzia. Umożliwiają one modyfikowanie wielu aspektów rozgrywki i dostosowywanie ich do własnych preferencji.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Atom Zombie Smasher