Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Arsenal of Democracy

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Strategiczne
Producent: BL-Logic
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 16.02.2010
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Wymagania sprzętowe - Arsenal of Democracy

Pentium III 800 MHz, karta grafiki 4 MB, 128 MB RAM, 600 MB HDD, Windows 98SE/2000/XP
Opis - Arsenal of Democracy
Arsenal of Democracy to zbliżająca się szybkimi krokami gra strategiczna dla prawdziwych miłośników gatunku. Gameplay Arsenal of Democracy nawiązuje do kultowego tytułu Hearts of Iron. Niestety, nie jest jeszcze możliwy download Arsenal of Democracy w wersji demonstracyjnej I nie wiadomo, czy będzie on możliwy. Dlatego też napiszemy parę słów o tej grze.

W Arsenal of Democracy mamy do czynienia ze skomlikowana rozgrywką, polegającą nie tylko na wydawaniu rozkazom, ale tez na dbaniu o zaplecze gospodarcze i logistyczne. Dodatkowo dochodzi tu czynnik dyplomacji, który ma niebagatelne znaczenie w grze. Jak wygląda to w praktyce? Mamy na naszych stronach trailer Arsenal of Democracy – da on Ci wyobrażenie o rozgrywce. Warto zauważyć, że świat gry to kilkaset sektorów. Wykonujemy tu ruchy w systemie turowym, zaś liczba możliwych do wydania komend czy rozkazów jest oszałamiająca. W planowanej wyłącznie na PC grze Arsenal of Democracy prawdziwi stratedzy znajdą tu realistyczne odwzorowanie świata oraz możliwych do podejmowania w nim działań. W tej grze można będzie walczyć z komputerowymi lub żywymi przeciwnikami.

Niestety,  nie wiadomo, czy ukaże się  Arsenal of Democracy po polsku. Chociaż premiera Arsenal of Democracy nastąpi jeszcze w tym miesiącu, nie znalazł się dotąd wydawca wersji Arsenal of Democracy pl.  Miejmy nadzieję, że jeśli nie doczekamy polskiej premiery, ktoś zrobi spolszczenie Arsenal of Democracy. My ze swej strony zapewniamy, że każdy możliwy materiał z Arsenal of Democracy do pobrania znajdzie się również na naszych stronach. Tak więc jeśli ukaże się jakiś patch do Arsenal of Democracy, będziesz mógł pobrać go z naszych stron. Jako że gra ma dość duże możliwości edycyjne, zapewne jej fani stworzą także niejeden mod Arsenal of Democracy.

Jeśli chcesz pobierz grafiki z Arsenal of Democracy. Znajdują się one przy tym opisie. Te screenshoty z Arsenal of Democracy są za free. Prócz tego możesz pooglądać za darmo filmiki z Arsenal of Democracy – wspomniany trailer oraz gameplay. Na razie to tyle, co posiadamy.

Nie jest przewidziana edycja konsolowa tego tytułu. Nie pograsz więc w Arsenal of Democracy na Xbox , nie będzie też konwersji Arsenal of Democracy na PS3.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Arsenal of Democracy