Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Archon

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Strategiczne
Producent: React! Games
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 16.10.2009
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Wymagania sprzętowe - Archon

Już wkrótce!
Opis - Archon
Archon game to gra, która ukazała się w 1984 roku na komputery 8-bitowe (Atari, Amstrad, Commodore I ZX Spectrum). Pomysł był prosty, a zarazem świetny – połączyć klasyczne szachy z grą zręcznościową w klimatach fantasy. Teraz, po ćwierćwieczu od premiery nadchodzi wielki come back tego tytułu. Wkrótce Archon zawita na PC!

Niestety, premiera Archon to prawdopodobnie jeszcze kilka miesięcy czekania. Dlatego też nie są znane jeszcze wymagania gry Archon, za której reaktywację wzięło się studio React! Games. Od jakiegoś czasy możemy grać w Archon na iPhonie, jednak nie jest na razie planowana wersja Archona na XboX 360, nie ma też na razie co wyglądać za Archon na PS3. Gra cieszyć się będą za to posiadacze PC, a że gameplay Archon w nowej wersji jest taki sam jak i w starej, gwarantują to producenci.

Mamy wiec szachownicę, a na niej jednostki rodem z fantasy – smoki, elfy, czarodzieje, wróżki, potwory i inne. Możemy je przesuwać w określonych regułach, a gdy spotkają się dwa pionki strony przeciwnie, przenosimy się na pole walki, gdzie zmieniamy strategię w zręcznościówkę. Każda postać dysponuje innymi zdolnościami, więc walki będą dość widowiskowe. Miejmy nadzieję, że producent pozwoli na download Archon demo przed premierą pełnej wersji. Jako że to nowiutki tytuł, powinien działać płynnie na Vista i XP oraz oczywiście pograsz w Archon przy Windows 7.

Jeśli interesuje Cię oprawa graficzna tego tytułu, na oficjalnej stronie gry znajduje się jej galeria. Zobaczysz tam też niejeden trailer Archona, a my przypominamy, ze każdy screenshot Archon przy niniejszym opisie możesz pobrać na swój komputer.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Archon