Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Anomaly: Warzone Earth

Kategoria: Strategiczne
Producent: 11 bit Studios
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 14.04.2011
Rozmiar: 360 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 469

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Anomaly: Warzone Earth


Opis - Anomaly: Warzone Earth
Gra, jak mówią o niej sami twórcy jest czymś w rodzaju „odwróconego Tower Defense”, która umiejętnie łączy w sobie elementy gry akcji oraz taktycznego podejścia strategicznego.

Anomaly: Warzone Earth to debiutancki projekt polskiego studia 11 bit Studios, które zrzesza wielu  byłych pracowników Metropolis Software. Akcja gry przenosi nas do roku 2018, kiedy to w największych miastach świata pojawiają się tytułowe anomalie, przez które pojawiają się nieznane nikomu maszyny bojowe i zaczynają zabijać ludzi.

W grze kierujemy poczynaniami dowódcy, specjalnie przygotowanej grupy uderzeniowej, która ma na celu skuteczną walkę z obcą rasą najeźdźców. Faktyczna rozgrywka potrafi być niezłą łamigłówką, musimy bowiem dbać nie tylko o zdrowie naszych żołnierzy, ale również wyznaczać im trasy, którymi mają się poruszać, jak również ekwipunek, jaki mają ze sobą zabrać na daną misję. Bezpośrednio kierujemy jedynie postacią dowódcy co sprawia, że gra staje się dodatkowo trudniejsza.

Gra zaoferuje nam dwa tryby rozgrywki: fabularny oraz związany z różnorakimi wyzwaniami. Tylko od nas zależy, który wybierzemy.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Anomaly: Warzone Earth