Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Anno 2070

Kategoria: Strategiczne
Producent: Related Designs
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 24.08.2011
Rozmiar: 1 GB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 573

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Anno 2070

Procesor: dwurdzeniowy 2 GHz

RAM: 2 GB (4 GB dla systemów Vista oraz 7)

Karta graficzna: nVidia GeForce 8800 GT lub wydajniejsza (powinna posiadać 512 MB pamięci)

Ilość miejsca na dysku: 5 GB
Opis - Anno 2070

Anno 2070 to nowa część znanej serii gier strategicznych. Wszystkich fanów z pewnością zaskoczą czasy w jakich rozgrywać się będzie akcja gry. Tym razem zostaniemy przeniesieni w przyszłość i zajmiemy się wznoszeniem futurystycznych miast.

Rozgrywka zmieniła się diametralnie, względem tego co oferowały poprzednie części Anno. Poniekąd wymusiła to zmiana czasów w jakich toczy się rozgrywka. Z tego właśnie powodu, znacząco zmodyfikowano dostępne w grze surowce, które wykorzystujemy do rozwijania naszych ogromnych miast. Pojawił się też całkowicie nowy aspekt rozgrywki, jakim jest ekologia. Dbanie o nią jest w Anno 2070 niezwykle ważne.

Tereny na których nie będziemy troszczyć się o środowisko naturalne, zaczną stopniowo stawać się coraz mniej użyteczne. Dlatego niezwykle ważne, jest wybranie odpowiedniej ścieżki rozwoju. Związana jest ona z trzema frakcjami, które wprowadzono w Anno 2070. Nazywają się one Echoes, Tycoon i Tech. Prezentują zupełnie odmienne podejście do rozwoju swoich metropolii. Jedni poświęcają rozwój na rzecz ekologii, drudzy wybrali stawiają gospodarkę, co odbywa się kosztem wyniszczenia środowiska naturalnego. Ostatnia frakcja czyli Tech, stanowi pewien rodzaj kompromisu pomiędzy pozostałymi dwoma. Jej przedstawiciele, skupiają się w głównej mierze na badaniach naukowych i rozwoju nowych technologii. Całkowitą nowością w Anno 2070 jest też Arka, gigantyczny statek stanowiący naszą główną bazę. Na nim rozpoczynamy każdą misję. Możemy go stopniowo rozbudowywać. Gra zyskała całkiem nowy silnik graficzny, który sprawia, że grafika prezentuje się znacznie lepiej, niż w częściach poprzednich.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Anno 2070