Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Anno 1404

Kategoria: Strategiczne
Producent: Ubisoft
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 02.07.2009
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 9209

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Anno 1404

Procesor: Core 2 Duo 2.6 GHz, Pamięć: 2 GB RAM, Karta graficzna: 512 MB (GeForce 8800 lub lepsza), Przestrzeń dyskowa: 6 GB HDD, System operacyjny: Windows XP SP3/Vista
Opis - Anno 1404
Seria gier ANNO jest doskonale znana miłośnikom strategii ekonomicznych. Jak do tej pory ukazały się Anno 1503 (z dodatkiem Tresaures, Monsters and Pirates), Anno 1602: Tworzenie Nowego Świata oraz Anno 1701 (wraz z dodatkiem Klątwa Smoka). Anno 1404: Dawn of Discovery to najnowsza odsłona serii. I jak wskazuje sam tytuł, przenosi nas w epokę Wielkich Odkryć Geograficznych.

Anno 1404 w wersji demo zapewne miło Cię zaskoczy – jeżeli znasz poprzednie odsłony serii. Jeżeli jest to Twój pierwszy z nią kontakt, pobierz Anno 1404 w wersji demonstracyjnej, a z pewnością zachwycisz się tym tytułem. Sam gameplay daje Ci wybór: kampania lub podjęcie jednego ze scenariuszy. Tryb kampanii zasługuje na szczególną uwagę – dotyczy on pewnej intrygi związanej z szykowaniem sił krajów Europy zmierzających na podbój Orientu. Nie jest to czarno-biała sprawa, tym bardziej, ze każda ze stron ma swe racje. Niestety, kampania jest całkowicie liniowa i nie mamy wyboru w opowiedzeniu się po którejś ze stron, jednak skonstruowano ją tak, że jesteśmy naprawdę zaskakiwani w miarę postępów. Scenariusze to pojedyncze zadania z wyznaczonymi celami. Mamy tu zakładanie i rozbudowę nowych miast, poszukiwania zaginionych osób, przewożenie towarów i inne. A prócz głównych zadań są i poboczne, nieraz ciekawsze niż właściwy cel scenariusza. Download Anno 1404 jest darmowy i pozwoli Ci się o tym przekonać.

Ważnym aspektem w wydanej tylko na PC grze Anno 1404 jest gleba i surowce. Zakładając miasto musimy zaplanować je tak, by mieszkańcy i rzemieślnicy mieli dostęp do właściwych, które służą nie tylko wykonywaniu przedmiotów i zaspokajaniu ich potrzeb, ale także przyczyniają się do rozwijania technologii. Z pewnością Anno 1404 nie jest prostą grą, jednak jeśli nie znasz języka angielskiego, nic nie stracisz. Ubisoft wydaje grę Anno 1404 po polsku, dlatego gdy zakupisz pełną jej wersję, nie będzie Ci potrzebne żadne spolszczenie Anno 1404.

Wymagania Anno 1404 nie są zbyt wysokie, jednak to , co widzimy na ekranie, sprawia, że człowiek czuje się jak przeniesiony w dawne wieki. Oprawa graficzna jest z pewnością olbrzymim plusem tego tytułu. Masz tu w pełni trójwymiarowe środowisko z masą detali, gdzie widzisz poruszające się postacie, okręty, ruszające na wietrze drzewa i falujący ocean. Każdy budynek to inny, bogaty w szczegóły model, mieszkańcy różnią się wyglądem w zależności od swej majętności i zadowolenia, zaś animacje wykonane sa na najwyższym poziomie. Możesz to zresztą sprawdzić – wersja demo Anno 1404 jest do pobrania w każdej chwili. Oczywiście nie ma planów na najbliższą przyszłość udostępnienia Anno 1404 za darmo, jednak w zgodnej opinii prasy branżowej gra warta jest swej ceny. Download Anno 1404 w wersji demonstracyjnej z pewnością przekona Cię o tym.

A jeżeli wciąż jeszcze się wahasz, możesz również obejrzeć trailer Anno 1404, który ukaże Ci wspaniałą oprawę audiowizualną tego tytułu. Anno 1404 w wersji pl ukazało się na początku lipca 2009 roku i było jedną z najbardziej oczekiwanych gier strategicznych tego roku. A jeżeli lubisz gry tego typu, rzuć okiem na nasz dział gry strategiczne. Znajdziesz tu - w przeciwieństwie do Anno 1404 - za free wiele interesujących, wciągających na długie godziny tytułów. Mamy także wiele dem, które mogą pomóc Ci w podjęciu decyzji o zakupie pełnych tytułów innych gier.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Anno 1404

dodał: ~kazek , 07.02.2010

assd