Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Allied General

Kategoria: Strategiczne
Producent: SSI
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 19.01.2009
Rozmiar: 11050 KB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 5910

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).
Opis - Allied General

Allied General to darmowy download strategi turowej która przenosi gracza w czasy konfliktów zbrojnych okresu II Wojny Światowej. Miejscami gdzie przyjdzie toczyć bój o wolność są Północna Afryka, Rosja oraz zachód Europy. Są to trzy kampanie w każdej kilka bitew które należy wygrać aby szczęśliwie zakończyć grę.

Jako dowódca należy zwracać uwagę na zaopatrzenie swoich wojsk w celu wygranej. Świetnym rozwiązaniem jest możliwość ustawienia poziomu sztucznej inteligencji, dzięki czemu możemy określić trudność bitew. Ciekawe są również krótkie filmy (cut-scenes) które ułatwiają wejście w klimat drugiej Wojny Światowej. Najgorszym, ale chyba jedynym, mankamentem jest to, że możemy grać tylko po stronie dobra czyli aliantami. Poza tym gra się świetnie.

Sztuczna inteligencja jest na bardzo dobrym poziomie. Szczegóły techniczne, takie jak zaopatrzenie armii, czy siła ognia danych jednostek są bardzo realistycznie odwzorowane. Jeśli więc jesteś pasjonatem gier wojenny czy też strategicznych muszisz koniecznie w to zagrać.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Allied General

dodał: ~NEO , 01.03.2010

Dlaczego ściąga tylko dodatek a nie samą grę?