Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Airport Tycoon 2

Kategoria: Strategiczne
Producent: Sunstorm Interactive
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 11.04.2014
Rozmiar: 958.0 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7, 8
Liczba pobrań: 209

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.
Opis - Airport Tycoon 2

Airport Tycoon 2 to świetna gra ekonomiczno-strategiczna, w której wcielamy się w zarządcę lotniska. Całość ponadto okraszona została cieszącą oko prawą graficzną oraz realistycznymi efektami dźwiękowymi. Na początku zaczynamy jako kierownik niewielkiego, lokalnego portu, który obsługuje loty krajowe. Naszym celem jest jednak stać się zarządcą ogromnego, międzynarodowego lotniska w jednej z największych stolic światowych. W czasie rozgrywki będziemy musieli zadbać o wiele aspektów, by cała infrastruktura działała poprawnie.

Mamy tutaj do czynienia między innymi z:

- podpisywaniem kontraktów z przewoźnikami, by zapewnić ruch i otrzymywać pieniądze z biletów i prowizji,
- rozbudowywaniem lotniskowej infrastruktury (hangary, terminale, pasy startowe, zaplecze handlowo-gastronomiczne, poczekalnie, itd),
- koniecznością zapewniania podstawowych wygód coraz bardziej wymagającym pasażerom,
- dbanie o bezpieczeństwo,
- i wiele, wiele innych.
Gra doskonale uczy logicznego myślenia i planowania oraz odpowiednich zachowań w stresujących sytuacjach. Ponadto daje ogromną satysfakcję.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Airport Tycoon 2