Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Airline Tycoon 2

Kategoria: Strategiczne
Producent: Spellbound Entertainment AG
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 21.10.2010
Rozmiar: 958.2 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 2617

Brak

Wymagania sprzętowe - Airline Tycoon 2

Dwurdzeniowy procesor o taktowaniu 1.8 GHz

1 GB pamięci RAM (2 GB gdy posiadamy system nowszy niż Windows XP)

Karta graficzna posiadająca 512 MB pamięci (zalecany model nVidia GeForce 8800 GT lub wydajniejszy)

Opis - Airline Tycoon 2

Airline Tycoon 2 to strategia ekonomiczna dająca nam możliwość pokierowania, własnymi liniami lotniczymi. W tej odsłonie, twórcom udało się zachować specyficzny, mało poważny klimat rozgrywki. Nie dajmy się jednak zwieść, walka z konkurencją potrafi być bezwzględna.

Oczywiście rywalizować możemy zarówno legalnie, poprzez podnoszenie poziomu usług oraz wydatków na reklamę jak i przy wykorzystaniu nieco mniej uczciwych metod, do których zalicza się sabotaż. Musimy pamiętać o tym, że nasi rywale nie będą się biernie przyglądać naszym poczynaniom. Jeśli dojdą do wniosku, że stanowimy dla nich zbyt duże zagrożenie, użyją wszelkich możliwych środków by pokrzyżować nam plany.

W Airline Tycoon 2 mamy wpływ, na niemal wszystkie aspekty funkcjonowania naszego przedsiębiorstwa. Decydujemy nawet o takich szczegółach jak rodzaj potraw, podawanych na pokładach naszych samolotów czy też dobór załogi. Żebyśmy się jednak nie czuli w tym wszystkim zbyt zagubieni, do naszej dyspozycji jest dwójka doradców. Prezentują oni jednak całkowicie odmienne stanowiska, skłaniając nas często do wyboru pomiędzy dwoma skrajnymi rozwiązaniami. Gdy już uda nam się zaliczyć wszystkie wyzwania, jakie przygotowali dla nas twórcy, możemy skonfrontować nasze umiejętności z innymi graczami w trybie multiplayer. Grafikę w Airline Tycoon 2 nadal cechuje charakterystyczny komiksowy styl, wykorzystuje ona jednak możliwości całkiem nowego silnika graficznego. Dzięki temu od strony wizualnej gra prezentuje się znacznie lepiej niż poprzednik.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Airline Tycoon 2

dodał: ~masa , 26.02.2011

fajne xD

dodał: ~MP , 10.12.2010

Super

dodał: ~matt , 27.11.2010

bardzo fajna gra

dodał: ~aaa , 06.11.2010

dobre