Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Airline Tycoon

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Strategiczne
Producent: Spellbound Entertainment AG
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 13.10.2011
System operacyjny: Windows

Brak

Wymagania sprzętowe - Airline Tycoon

Procesor: 166 MHz

RAM: 16 MB

Opis - Airline Tycoon

Airline Tycoon przedstawia nam realia prowadzenia własnych linii lotniczych, w niezwykle zabawnej konwencji. Autorzy za cel, postawili sobie stworzenie strategii ekonomicznej, która dzięki prostym zasadom rozgrywki, będzie przystępna dla każdego gracza.

Bez wątpienia można przyznać, że to się udało. Airline Tycoon nie jest szczególnie skomplikowane, jak na strategię ekonomiczną. Cel w grze jest jasny, nasze linie muszą zostawić w tyle konkurentów i stać się liderem, w dziedzinie przewozów lotniczych. Na zrealizowanie tego zadania będziemy mieli 9 misji, które postawią przed nami zróżnicowane, często pozornie szalone wyzwania. Oczywiście ani na moment, nie będziemy możemy zapomnieć o konkurencji.

Nasi rywale skrupulatnie wykorzystają każdy, nawet najdrobniejszy błąd z naszej strony. Na szczęście my też nie musimy pozostawiać bierni i możemy na wiele sposobów, walczyć z innymi liniami. Tylko od nas zależy, jaką formę przyjmie ta rywalizacja. Czy ograniczymy się jedynie do klasycznych sposobów, takich jak zmiana cen lub wytyczenie nowych, atrakcyjnych tras czy też zdecydujemy się na bardziej radykalne środki, w postaci prób sabotażu. Dobrym dopełnieniem humoru towarzyszącego nam w grze Airline Tycoon na każdym kroku, jest polska wersja językowa. Niezwykle sprytnym zabiegiem ze strony twórców, okazało się też wykorzystanie niezwykle barwnej, komiksowej grafiki. Dzięki temu, praktycznie nie dostrzegalny jest fakt, że gra ma już kilkanaście lat. Nadal potrafi dostarczać graczom tak samo wiele rozrywki, jak w dniu premiery.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Airline Tycoon