Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Age of Wonders: Shadow Magic

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Strategiczne
Producent: Triumph Software
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 31.10.2011
System operacyjny: Windows

Brak

Wymagania sprzętowe - Age of Wonders: Shadow Magic

Procesor o taktowaniu 450 MHz

192 MB pamięci RAM

Karta graficzna posiadająca 16 MB pamięci

700 MB miejsca na dysku

Opis - Age of Wonders: Shadow Magic

Age of Wonders: Shadow Magic jest już trzecią grą z serii. Ponownie mamy do czynienia z rozwiązaniami, które doskonale są znane osobom, zaznajomionym z dotychczasowymi odsłonami.

Krainę Evermore, w której rozgrywa się akcja gry zastajemy w momencie gdy wszyscy jej mieszkańcy, doświadczają prześladowań ze strony Imperium Phobiańskiego. Zostało ono założone w obliczu zagrożenia, jakie stanowiły różnego rodzaju potwory, pochodzące ze Świata Cieni. Zadaniem gracza jest przeciwstawienie się organizacji, która zapomniała o celu, do którego została pierwotnie stworzona. W tym celu, do naszej dyspozycji ponownie zostaje oddanych, kilkanaście ras.

Ich ilość w Age of Wonders: Shadow Magic została zwiększona do 15, co daje naprawdę duży wybór. Warto jednak przemyśleć dobrze decyzję i dostosować ją, do preferowanego stylu rozgrywki. Dodatkowo autorzy postarali się o dodanie całkiem nowych zaklęć a także przedmiotów, których użycie poprawia statystyki naszego bohatera. Gra oferuje nam rozbudowaną kampanię, szereg pojedynczych scenariuszy a także możliwość grania na zupełnie nowych mapach, dzięki możliwości tworzenia ich w edytorze lub przy pomocy generatora. Wszystko to sprawia, że w Age of Wonders: Shadow Magic można grać właściwie bez końca. Jeśli do tego, weźmie się jeszcze pod uwagę tryb multiplayer, łatwo zrozumieć, że gdy raz zasiądzie się do rozgrywki, to naprawdę ciężko będzie się oderwać. Oprawa graficzna gry została ulepszona, jednak na szczęście nie zatraciła swojego specyficznego stylu, który sprawił, że Age of Wonders: Shadow Magic zdobyło wielu fanów. Zmodyfikowano też interfejs, który zdaniem wielu graczy, sprawiał trudności w poprzednich odsłonach.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Age of Wonders: Shadow Magic