Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Age of Wonders 2: The Wizard’s Throne

Kategoria: Strategiczne
Producent: Triumph Software
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 31.10.2011
Rozmiar: 104.8 MB
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 644

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Age of Wonders 2: The Wizard’s Throne

Procesor: 300 MHz

RAM: 64 MB

Opis - Age of Wonders 2: The Wizard’s Throne

Age of Wonders 2: The Wizard’s Throne to gra, na którą czekało wielu fanów pierwszej odsłony, która pojawiła się na przełomie lat 1999/2000. Z pewnością nie mogą oni czuć się zawiedzeni, tym co otrzymują wraz z nową częścią.

Gra ponownie rzuca nas w wir wydarzeń, w targanej konfliktami krainie. Rozgrywka opiera się ona na tych samych zasadach, co w poprzedniej odsłonie. Musimy więc zdobywać kolejne zamki i rozbudowując je, zyskując w ten sposób dostęp, do coraz potężniejszych jednostek. Ważne jest też dbanie o rozwój bohaterów, którzy zdobywając doświadczenie i potężne magiczne artefakty, stają się stopniowo coraz silniejsi. Nim jednak rozpoczniemy grę, musimy podjąć ważną decyzję, dotyczącą tego jaką rasę chcemy poprowadzić do walki.

Każda z 12 dostępnych, posiada inne zalety i wady, więc rozgrywka może się nieco różnić, zależnie od dokonanego przez nas wyboru. Kampania dostępna w Age of Wonders 2: The Wizard’s Throne, oferuje nam 20 zróżnicowanych misji. Jeśli jednak to dla nas mało, możemy wykorzystać dołączony do gry edytor a także tryb wieloosobowy by przedłużyć swoją przygodę, w fascynującej krainie fantasy. Grafika w grze zmieniła się w sposób zauważalny, na co wpływ ma min. zwiększenie maksymalnej, obsługiwanej rozdzielczości ekranu. Prezentuje się teraz znacznie lepiej, umożliwiając Age of Wonders 2: The Wizard’s Throne konkurowanie z innymi strategiami turowymi.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Age of Wonders 2: The Wizard’s Throne